Marki » A » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mam: 1 Miałem: 1

migdałowy
orzechowy
Pretty Rockin' Avon dla kobiet Zdjęcia

Pretty Rockin' marki Avon to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Pretty Rockin' został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, frezja, mleko migdałowe i piżmo.

Mandarynka Frezja Mleko migdałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pretty Rockin' by Avon.

Pretty Rockin' Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Pretty Rockin', ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Pretty Rockin', możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pretty Rockin' marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pretty Rockin' marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carol`s Daughter Pearls Atelier Flou Ten Nine Susanne Lang Vanilla Coconut Koto Parfums Hello Kitty Woman Voluspa Cocoa Tamarind So...? So...? Sinful Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Michel Germain Sexual Femme Il Profvmo Chocolat Frais Michel Germain Sexual Sugar Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume