Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pink Suede Avon dla kobiet

Pink Suede Avon dla kobiet

Pink Suede Avon dla kobiet Zdjęcia

Pink Suede marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pink Suede został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są Śliwka, chińskie liczi i mandarynka; nutami serca są groszek pachnący, różowa piwonia i zamsz; nutami bazy są ambra i piżmo.

Śliwka Chińskie liczi Mandarynka

Groszek pachnący Różowa piwonia Zamsz

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Suede by Avon.

Pink Suede Recenzje Perfum

Klaudia_m_z
Klaudia_m_z

Mega slodziak :))))
Wspomnienie nastoletnich lat. Ile ja bym dala aby tzw "pink" powrocil... Nigdy nie zapomne tego zapachu i zawsze bede potrafila odtworzyc go sobie w myslach :) Kilka lat temu gdy znalazlam na ebay'u kupilam 2 flakoniki, ktore mimo, ze juz puste trzymam po to by sobie od czasu do czasu powachac i "odplywac" :)))))
Jak juz wspomnialam slodziak :) zapach slodki, charakterystyczny, otulajacy swa slodkoscia, przenoszacy do krainy fantazji i marzen. Sliwka oraz pachnacy groszek wyczuwalne od poczatku, dodatkowo ambra i pizmo...
Poszukuje zapachu podobnego !!! :)))

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Pink Suede, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Pink Suede, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Suede marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Suede marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Wink Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Yves Rocher Ode à l'amour L`Erbolario Meharees Avon Surrender Guerlain Eau de Shalimar Stella McCartney Stella Guerlain Shalimar John Galliano John Galliano Lanvin Marry Me Marc Jacobs Daisy Lancome Miracle Givenchy Pi Lancome Hypnose Oriflame M by Marcel Marongiu Moschino Moschino Funny! Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Avon Millennia Boucheron Jaipur Saphir Calvin Klein Obsession Sheer