Marki » A » kwiatowe « Grupy

Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet

Miałem: 5 Chcę: 1

ozonowy
wodny
Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia

Petal by Cynthia Rowley marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Petal by Cynthia Rowley został wydany w 2008 roku. Petal by Cynthia Rowley stworzyli Richard Herpin i Frank Voelkl. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, liść fiołka, cytryna i konwalia.

Frezja Liść fiołka Cytryna Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petal by Cynthia Rowley by Avon.

Petal by Cynthia Rowley Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Petal by Cynthia Rowley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Petal by Cynthia Rowley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petal by Cynthia Rowley marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petal by Cynthia Rowley marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Body Shop Red Musk Tesori d`Oriente Marrakech Ambra e Zafferano Oriflame Amethyst Fatale Christian Dior Midnight Poison Serge Lutens Gris Clair Oriflame Architect Aquolina Black Sugar Montblanc Femme de Montblanc Vivienne Westwood Boudoir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Oriflame Puressence by Ecobeauty L`Artisan Parfumeur Tea for Two Joop! Joop! Le Bain Soft Moments Lalique Tendre Kiss Christian Dior Dolce Vita Estée Lauder Sensuous Noir Estée Lauder Sensuous Lancome Hypnose Lolita Lempicka Si Lolita Avon Far Away Dreams