Marki » A » kwiatowe « Grupy

Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet

Miałem: 6 Chcę: 1

ozonowy
wodny
Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia Petal by Cynthia Rowley Avon dla kobiet Zdjęcia

Petal by Cynthia Rowley marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Petal by Cynthia Rowley został wydany w 2008 roku. Petal by Cynthia Rowley stworzyli Richard Herpin i Frank Voelkl. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, liść fiołka, cytryna i konwalia.

Frezja Liść fiołka Cytryna Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petal by Cynthia Rowley by Avon.

Daisy Blush
Daisy Dream Blush

Petal by Cynthia Rowley Recenzje Perfum

eeka19
eeka19

Zakochałam się w tym perfumie, ponieważ pachnie jak łąka wiosną lub jak bukiet świeżych kwiatów. Chce się go wąchać i wąchać. Niestety bardzo szybko się ulatnia. Firma Avon wycofała perfumę kilka lat temu i ogromnie nad tym ubolewałam. Szukałam długi czas zapachu, który choć trochę będzie Petal przypominał. Dziś w końcu mi się udało. Marc Jacobs Daisy Blush oraz Daisy Dream Blush - są prawie identyczne! Obydwa piękne - nie wiem jak z trwałością - zamówiłam Daisy Blush - zobaczymy :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Petal by Cynthia Rowley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Petal by Cynthia Rowley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petal by Cynthia Rowley marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petal by Cynthia Rowley marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Avon Luck for Her Rihanna Rogue Rihanna Nude Marc Jacobs Daisy Blush Marc Jacobs Daisy Dream Blush The Body Shop Red Musk Tesori d`Oriente Marrakech Ambra e Zafferano Oriflame Amethyst Fatale Christian Dior Midnight Poison Serge Lutens Gris Clair Montblanc Femme de Montblanc Aquolina Black Sugar Oriflame Architect Lady Gaga Fame Oriflame Puressence by Ecobeauty L`Artisan Parfumeur Tea for Two Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Joop! Joop! Le Bain Soft Moments Lalique Tendre Kiss Christian Dior Dolce Vita