Marki » A » szyprowe « Grupy

Perceive for Men Avon dla mężczyzn

Perceive for Men Avon dla mężczyzn

Perceive for Men marki Avon to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Perceive for Men został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, mandarynka, piżmo, wanilia, mięta, grejpfrut, szałwia i cedr.

Paczula Mandarynka Piżmo Wanilia Mięta Grejpfrut Szałwia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perceive for Men by Avon.

Perceive for Men Recenzje Perfum

Luana
Luana

Bardzo interesujący zapach. Co prawda otwiera się cytrusowo, ale jakoś te ożeżwiajace nuty dosyć szybko się ulatniają, natomiast typowo ziołowe nuty pozostaja na dłużej.Mięta z szałwia ładnie się uzupełniają, gdzieś wyczuwalny jest równiez aromat ziołowo- kwiatowe nuty lawendy. Baza balsamicznego aromatu cedru z domieszka pizma zamyka całość. Trwałość jest przeciętna. Chociaż na pasku testującym utrzymywał się zdecydowanie przez 3 dni.I to się potwierdziło na skórze 4-5 godzin wyczuwam, ale na ubraniach bardzo długo. Bardzo ładna butelka. Całość bardzo mi się podoba.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Pierwsze "niuchnięcie" i już wiedziałem, że będzie mi się ten zapach podobał. Dlaczego? Bo w 99% pachnie jak Contradiction CK, który jest świetny. Na dodatek, jak doczytałem, oba zapachy ukazały się niemal w tym samym czasie- Contradiction w 1999r, Perceive chwilę potem w 2000r. Zapach od CK jest intensywniejszy i pachnie dłużej, Perceive jest bardziej bliskoskórny i stonowany. Otwiera się (podobnie jak pierwowzór) cytrusowo- grejfrut i mandarynka bardzo łądnie wprowadzają nas w nutę serca, gdzie delikatna mięta miesza się z szałwią i zdecydowanie czuć lawendę. Baza jest ciepła- piżmo i paczula otulone zapachem drzewa sandałowego. Jeżeli chodzi o trwałość to Contradiction CK jest wyczuwalny prawie dwa razy dłużej, ale też jest prawie 4x droższy. Perceive pachnie na skórze do 4 godzin (do 3 jest wyczuwalny bardzo dobrze), na ubraniach trzyma się dłużej, warto więc aby przedłużyć jego trwałość psiknąć go sobie też na koszulę. Ogólnie bdb.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Perceive for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Perceive for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perceive for Men marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perceive for Men marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon True Force Avon Premiere Luxe Avon Destination Grand Canyon Oriflame Sir Avebury Oriflame Architect Avon Just Move Avon My Vibe Avon Elite Gentleman Avon Mesmerize Black for Him Avon Pure O2 For Him Azzaro Decibel Avon Far Away Avon Mesmerize Oriflame Free Motion Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Satinee Avon Simple Elements Crisp Forest Zara Zara for Him Zara Zara for Him Silver Avon City Rush for Him Avon Today Tomorrow Always Diamond