Marki » A » orientalne « Grupy

Perceive Avon dla kobiet

Perceive Avon dla kobiet

Perceive Avon dla kobiet Zdjęcia Perceive Avon dla kobiet Zdjęcia

Perceive marki Avon to orientalne perfumy dla kobiet. Perceive został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Nutami głowy są biały pieprz i Żółta frezja; nutami serca są goździk (roślina), Śliwka damasceńska, gruszka i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, kwiat wanilii i cedr.

Biały pieprz Żółta frezja

Goździk (roślina) Śliwka damasceńska Gruszka Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Piżmo Kwiat wanilii Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perceive by Avon.

Perceive Recenzje Perfum

perfumocholiczka
perfumocholiczka

Odkąd pamiętam były w katalogu Avon. Będąc małą dziewczynką wąchałam je i zachwycałam się nimi. Wspaniałe, niepowtarzalne. Nauczycielka od muzyki ich używała.
PO jakimś czasie przypomniałam sobie o nich, załatwiłam sobie próbki.
Niestety to nie jest zapach, który mi odpowiada.
Niby lekki, lecz nieco pieprzny, orientalny. Ma moc, tego nie można mu odmówić.Bardzo charakterystyczny.Mimo wszystko nie daję rady go używać, choć ma tak wiele składników w sobie, które lubię.
Flakon jest urzekający, wygląda jak wyciosany kryształ albo zamarznięty lód.

Beata Maria
Beata Maria

OKRRROPNY zapach. Naprawdę nie znoszę tych perfum. Kiedy dowiedziałam się ,że ich twórcą jest mistrz Christopher Sheldrake po prostu oniemiałam ze zgrozy. Uwielbiam masę jego kompozycji ale tej nie trawię. Niestety czuję tylko coś wstrętnego, co wykręca mi nos na drugą stronę. Może gdzieś pobrzękuje frezja, może śliwka ale generalnie nie mogę się skupić ponieważ najzwyczajniej te perfumy mi śmierdzą.Do tego flakon z serii "niewiadomoco". Nie polecam.

grudzienszal
grudzienszal

To pierwsze perfumy, na których dostrzegam różnice zapachu w zależnosci od rodzaju skóry noszących je osób.
Zapach mocno kwiatowy z nutką czegoś ostrzejszego, pieprznego.Dość trwały,zwłaszcza na ubraniach. Ja nie odważę się nimi spryskać latem,ale znam osoby na których o tej porze roku pachnie przecudnie.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Obecne Perceive są niestety cieniem tego, który był znany i uwielbiany kilka lat temu- ktoś coś tam pozmieniał i teraz już jest dużo bardziej sztucznie, niestety

amanda
amanda

Początek nawet obiecuje całkiem przyjemny dość lekki kwiatowo owocowy zapach z nutą pieprzu.
Ale niestety na mnie po krótkim czasie wychodzi zbytnia syntetyczność która ostro wwierca się w nozdrza.
Wiem, że Perceive ma sporo zwolenniczek, ale niestety jak i na innych tak i na sobie czuję syntetyk.
Kumuluje się w coraz bardziej bezkształtną sztuczną masę niewiele mającą wspólnego z wymienionymi nutami.
A szkoda bo może wystarczyło trochę bardziej przy nim "pomajstrować" i nie było by tak zle. No, ale może czas gonił by wydać kolejny taśmowo zapach

DREAMER80
DREAMER80

Dla mnie ten zapach jest nieprzyjemny, fizjologiczny, ale na taki nieprzyjemny sposób.. Ten zapach to gruszka i biały pieprz, które się gryzą i są syntetyczne, w tle majaczy ta fizjologiczna nutka- coś jakby zapach potu, do tego potu kogoś kto nam się nie podoba, ble. Jeden z poznanych w życiu potworków..

SekretnyWachlarz
SekretnyWachlarz

Dostałam kiedyś od mamy roletkę tego zapachu czyli 9ml i całe szczęście, że ani ml więcej. Zapach jest po prostu okropny. Lubię zapachy orientalne, ale tu nie do końca się zgadzam, że to jest czysty orientalny zapach, przebija mi się coś jeszcze i to coś jeszcze jest bardzo nieprzyjemne. Sam zapach jest dla mnie ostry, trochę babciny, nijaki. Zapach dość mocno wyczuwalny dla otoczenia, co byłoby plusem gdyby nie to, że śmierdzi. Trwałość przeciętna, ale jak na avon to i tak dobrze. Roletki nie dałam rady zużyć do końca i oddałam znajomej.

dosik5
dosik5

zapach fantastyczny... kuzynka moja używa... ja spróbowałam i moja przygoda zakończyła się alergią... nie mogę też przebywać wśród osób tym spryskanych stosunkowo długo... zapach super i trwały... taki pudrowy strzał w dziesiątkę!

monika690
monika690

TRAUMA! Mdły biały pieprz wymieszany z pseudofrezją i pseudogruszką + wanilia daje efekt mdławego zapachu i zupełnie bez polotu. Nie wiem jak można lubić ten zapach. Owszem miałam perfumetkę, testowałam nadgarstkowo, nigdy nie użyłam globalnie, bałam się efektu jaki wywoła.

EJo
EJo

Nie wierzyłam, że "nos" Lutensa stworzył Perceive ;) Zużyłam w dawnych czasach, obecnie powala mnie na łopatki gruszka przemieszana z frezją, którą notabene lubię (frezję oczywiście) ale w zdecydowanie bardziej charakternym towarzystwie - a tu pieprzu jak na lekarstwo ;) Jest odrobina ylang-ylang, mirabelkowata śliweczka, wanilia. Kto lubi delikatne kwiatki-owocki będzie usatysfakcjonowany. Dla mnie - wieje nudą.

Ala_9
Ala_9

Wyobraźcie sobie, że nie pamietałam nawet, czy ja mam te perfumy w swojej kolekcji, czy nie. No mam, okazało się. To w sumie już mogłoby wystarczyć za cała recenzję.
Mój nos prawie ich nie czuje. Noszę je na sobie od rana, ale żeby napisac recenzję znów musiałam dopsikać następną porcję, żeby czuć COKOLWIEK.
A to co czuję jest dość przyjemne, delikatnie słodkie, ale rozwodnione. Ach... już nic nie czuć:(
No nie zdążyłam zrecenzowac, bo uleciało;)
To może w takim razie coś o flakonie: przyjemny kształt, jak kawałek odłamanego lodowego sopla. Przezroczysty, można nie zauważyć na półce. Idealnie zatem pasuje do zapachu;P

Izabela
Izabela

Chciałabym się podzielić wrażeniami, jak mózg oszukuje nas przechowywanym w pamięci zapachem.
Perfumy te pamietałam jako świeże, ładne, kobiece, jedynie nie bardzo trwałe.
Dzisiaj miałam okazję je przetestować. I co wyczuwam? Wszystkie nuty zlały mi się w jeden zapach. Nie zgadniecie jaki - zapach maści Alantan - tłusty, oblepiający skórę.
To oczywiście tylko moje odczucie na mojej skórze.

Marimeko
Marimeko

Uwielbiam:) ciepły,zmysłowy zapach "przy skórze",pogłębia i wydobywa naturalny zapach kobiecej skóry,wg mojego faceta jest pociągający i ciężko mu oderwać nos od mojej szyi :D ja czuję w nim frezję,gruszkę i piżmo :)

black.side
black.side

bardzo ładny i trwały zapach. zużyłam kilka flakoników, ale regularne nadużywanie ich ze strony koleżanki skutecznie mnie zniechęciły. Może kiedyś do nich wrócę- na sobie raczej dobrze je wspominam.

Perceive by Avon 2.62 out of 5 based on 73 ratings and 14 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Perceive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Perceive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perceive marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perceive marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Avon Little Black Dress Hugo Boss Deep Red Oriflame M by Marcel Marongiu Calvin Klein Obsession Kenzo Kenzo Amour Christian Dior J`adore Cartier Le Baiser Du Dragon Molinard Habanita Laura Biagiotti Roma Avon Outspoken by Fergie Yves Rocher Ode à l'amour Avon Treselle Donna Karan Black Cashmere Avon Surrender Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Bvlgari Jasmin Noir Avon Pink Suede Chloe Chloe Eau de Parfum Versace Crystal Noir Avon Christian Lacroix Absynthe