Marki » A » orientalne « Grupy

Olivier Strelli Avon dla mężczyzn

Olivier Strelli Avon dla mężczyzn

Olivier Strelli marki Avon to orientalne perfumy dla mężczyzn. Olivier Strelli został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są lawenda, nuty zielone, mandarynka, bazylia, kwiat muszkatołowca, grejpfrut, liść pomidora i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), jagody jałowca, fiołek, jaśmin i róża; nutami bazy są skóra, fasolka tonka, ambra, paczula, wanilia, mech dębowy i cedr.

Lawenda Nuty zielone Mandarynka Bazylia Kwiat muszkatołowca Grejpfrut Liść pomidora Cytryna

Goździk (roślina) Jagody jałowca Fiołek Jaśmin Róża

Skóra Fasolka tonka Ambra Paczula Wanilia mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Olivier Strelli by Avon.

Olivier Strelli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Olivier Strelli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Olivier Strelli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Olivier Strelli marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Olivier Strelli marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Annick Goutal Ambre Fétiche Avon Perceive Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Ayala Moriel Gigi Pupa Puposhka Gold Demeter Fragrance Beeswax Yves Rocher Aztek Andy Warhol Marilyn Bleu Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her