Marki » A » kwiatowe « Grupy

Odyssey Avon dla kobiet

Odyssey Avon dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

żółtych kwiatów

Odyssey marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Odyssey został wydany w 1981 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, magnolia, piżmo i konwalia.

Mimoza Magnolia Piżmo Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Odyssey by Avon.

Odyssey Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Odyssey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Odyssey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Odyssey marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Odyssey marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jo Malone Orange Blossom The Body Shop Velique Mary Kay Journey Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Creed Fleurs de Bulgarie The Body Shop Mandarin Orchid Worth Dans la Nuit Valentino Rock`n Dreams Nina Ricci Capricci Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Basile Basile Style Femme