Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Mam: 5 Chcę: 1

skórzany
dymny
Occur! Avon dla kobiet Zdjęcia

Occur! marki Avon to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Occur! został wydany w 1963 roku. Nutami głowy są gardenia, kardamon, kolendra, bergamotka i aldehydy; nutami serca są wetyweria, goździk (roślina), jaśmin, paczula, styraks, mirra, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, ambra, wanilia, kastoreum, cywet, kokos, skóra i biały miód.

Gardenia Kardamon Kolendra Bergamotka Aldehydy

Wetyweria Goździk (roślina) Jaśmin Paczula Styraks Mirra Róża Konwalia

Piżmo Mech dębowy Ambra Wanilia Kastoreum Cywet Kokos Skóra Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Occur! by Avon.

Occur! Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Nigdy w życiu nie powiedziałabym, że to Avon! Rocznik robi swoje, widocznie kiedyś nawet Avon potrafił uwarzyć coś pięknego. Ech, niestety, takie zapachy odchodzą do lamusa, żal... A są naprawdę piękne :) Oczywiście dla mnie, zafascynowanej starą szkołą.
Jeszcze przed aplikacją zerknęłam na tutejsze nuty i naprawdę z duszą na ramieniu zaaplikowałam jedną, malutką chmurkę... i zaraz drugą i trzecią :D Tak bardzo obawiałam się tego cywetu, kastoreum, skóry z paczulą, zapowiadało się ekstremalne przeżycie. A jednak niespodzianka ogromna! Otrzymałam przepiękne, miodowo-kadzidlane pachnidło, z łagodnym, skórzanym pazurkiem. Kwiaty dobrano tu naprawdę z głową i jest ich niewiele. Trudno mi określić co jest głównym bohaterem tej kompozycji, może miód? Ale rany! Jaki piękny, nie oczywisty, wspaniale i ze smakiem doprawiony kadzidłem i skórą.
Całość utrzymuje się blisko, otula mięciutko i łagodnie, a ja żałuję, że dopiero teraz mogłam poznać taką perełkę.
Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to do słabej projekcji. Ale z drugiej strony myślę sobie, że silniejsza zabiła by wykwintność i elegancję tej kreacji.
Jestem zauroczona! Dziękuję Romo :)

Roma
Roma

Ten zapach jest naprawde interesujacy, a musze przyznac, ze nigdy nie przepadalam za "tworami" Avonu, a tu taka wspaniala niespodzianka, woda ma naprawde swietne nuty, po prostu stary, niezepsuty jeszcze Avon, bo to lata 60-te.
Poczatek jest rzeski, przyprawowy, cala kaskada nut rzuca sie na czlowieka, by pokazac swe bogactwo. Jest ostro, dzieki ziolom: kardamonowi i kolendrze, ale i odrobine slodko, co bardzo lubie. Jest delikatna, miekka slodycz wanilii, jest niewinna slodycz gardenii i obezwladniajaca - bialego miodu... Pachnie mi znajomo, kojarzy sie z luksusowymi perfumami. Czuje wyraznie kwiaty, najmocniej roze i gozdziki.
W Occur! sa i kroluja - wspaniale zywice: styraks, mirra, a ich zapach dziala na mnie jak narkotyk, hehe, baza rowniez zapewnia totalny odlot... za sprawa az trzech nut zwierzecych.
Czuje mocno skore, kokos, miod i mech - to, co kocham. Nie wiem, czy trwaly, bo na razie nie dotrwalam do konca bez dodania kolejnej kropli tego cudownego eliksiru, jak to ja.
Ocuur! jest radosny, fajny, niebanalny, mlody, żywy i seksowny. Czasem trąci mydelkiem rozanym, ale to dla mnie smaczek ;-) Szalenie bogaty, elegancki.
Flakonik ladny, praktyczny, pasuje do zawartosci. Perfumy wycofane, a jakze, bardzo "madra" decyzja firmy Avon... wiec trudnosci z zakupem moga byc...

amanda
amanda

W życiu po Avonie nie spodziewałabym się takiej kompozycji no , może w dalekiej przeszłości ta firma była twórcą podobnych perfum .
Moje pierwsze skojarzenie połączyłam z Femme Rochasa, ale w lżejszej wersji .
To właśnie nuta skóry dała to podobieństwo .
Pierwsze wrażenie ostre czuć zapach podstarzałej wody kolońskiej,, ale dosyć szybko przechodzi w piżmowo skórzaną bazę
Zapach trochę łagodnieje , ale daje się wyczuć dosyć intensywne bogactwo nut .
Ja jestem zachwyconą tą perełką Avonowską , która dziś do mnie dotarła .
Dlaczego Avon nie ma już zapachów w takim stylu? . Czyżby obawiał się małej sprzedaży tylko dla amatorów tego typu zapachów?.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Occur!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Occur!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Occur! marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Occur! marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior Christian Dior Diorella Yohji Yamamoto Yohji Essential Vivienne Westwood Boudoir Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior Dior Dior Estée Lauder Aliage Gucci L'Arte di Gucci S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Hermes Doblis Infusion Organique Sands of Morocco Sisley Eau du Soir 2010