Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Mam: 2 Miałem: 6

ozonowy
ziołowy
wodny

My Vibe marki Avon to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. My Vibe został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są melon, mandarynka i kardamon; nutami serca są szałwia, konwalia i bazylia; nutami bazy są ambra, cedr i paczula.

Melon Mandarynka Kardamon

Szałwia Konwalia Bazylia

Ambra Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Vibe by Avon.

Altamir
Masculin Ouragan

My Vibe Recenzje Perfum

Luana
Luana

Bardzo sympatyczne zapach dla swobodnego pana, bardzo dobrze spawdzają się w czasie ciepłej aury. Początkowo rześkość i soczystosć melona i madarynki uspakajana jest zdecydowanymi i ostrymi nutami przypraw.Przyprawy dominują. Zapach nieco zmienia aromat, gdy dochodzą tony drzewa cedrowego. Są bardzo dobrze wyczuwalne.Paczula ładnie wiąże całość dodając nieco głębi, świeżości. Trwałość przeciętna. Bardzo klasyczna butelka z wygodnym korkiem

My Vibe by Avon 3.50 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon My Vibe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon My Vibe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Vibe marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Vibe marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon True Force Avon Premiere Luxe Avon Mesmerize Black for Him Avon Black Suede Touch Avon Pure O2 For Him Oriflame Architect Versace Blue Jeans Avon Far Away Avon Incandessence Oriflame Be The Legend Oriflame Excite Avon Perceive for Men Avon Mesmerize Oriflame Free Motion Battistoni Marte Concentree Kanøn Kanon for Men Avon Simple Elements Crisp Forest Armaf Derby Club House Ascot Dana Toujours Moi Adolfo Dominguez Agua Fresca