Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Millennia Avon dla kobiet

Millennia Avon dla kobiet

Miałem: 8

Millennia Avon dla kobiet Zdjęcia

Millennia marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Millennia został wydany w 1997 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, kardamon, bergamotka, klementynka, przyprawy, drzewo sandałowe, fiołek, bez, lilia, lotos i orchidea.

Gałka muszkatołowa Kardamon Bergamotka Klementynka Przyprawy Drzewo sandałowe Fiołek Bez Lilia Lotos Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Millennia by Avon.

Millennia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Millennia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Millennia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Millennia marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Millennia marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Pink Suede Yves Rocher Rose Absolue Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Gabriela Sabatini Magnetic Gucci Gucci Eau de Parfum Oriflame Enigma Stella McCartney Stella Avon Celebre Giorgio Armani Sensi Priscilla Presley Indian Summer Carolina Herrera 212 Moschino Moschino Funny! Giorgio Armani Sensi Jewel Yardley Baroque Cacharel Promesse Eau Fraîche Avon Far Away Sensual Embrace Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Chanel Allure eau de parfum Christina Aguilera X Pose Stardust Estée Lauder Pleasures Exotic