Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Make Me Smile Avon dla kobiet

Make Me Smile Avon dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 5

Make Me Smile Avon dla kobiet Zdjęcia

Make Me Smile marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Make Me Smile został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i mandarynka; nutami serca są jaśmin, konwalia i nagietek; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i nuty drzewne.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka

Jaśmin Konwalia Nagietek

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Make Me Smile by Avon.

Make Me Smile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Make Me Smile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Make Me Smile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Make Me Smile marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Make Me Smile marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Celebration Donna Karan DKNY Be Delicious Ghost Ghost Sheer Summer Clinique Clinique Happy Smile Click Christian Dior Lily Dior L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Teo Cabanel Julia Grassroots Happily Ever After Ghost Luminous Christina Aguilera X Pose Glamour Corine de Farme Ternata Clinique Clinique Happy In Bloom 2011