Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Little Red Dress Avon dla kobiet

Little Red Dress Avon dla kobiet

Little Red Dress marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Little Red Dress został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są cytrusy, malina i Śliwka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy Malina Śliwka

Jaśmin Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Little Red Dress by Avon.

Apparition

Little Red Dress Recenzje Perfum

TrulyViciousTaste
TrulyViciousTaste

Nietrwały? Bardzo trwały, intensywny, ogoniasty, zwracający uwagę otoczenia, niezwykle często komplementowany przez osoby obu płci. Słodki, ale nie przesadnie. Malinowy, pudrowo-owocowy, trochę duszny. Raczej jednostajny, ale jakby dwuwarstwowy. Przestrzenny owocowy puder na gęstej, ciepłej, lekko chropowatej bazie. Zapach niezły, choć nie należy do moich ulubionych. Coś mnie w nim drażni, sama nie wiem co. Jest ok, ale nie porywa mnie. Za to otoczenie niezmiennie go uwielbia.

Gagatek9
Gagatek9

Bardzo udany, ładny i uniwersalny zapach. Dla kobiet lubiących słodkości w perfumach. Kupiłam swój flakon tylko na podstawie nut zapachowych (uwielbiam malinę) oraz opinii w Internecie i tym razem się nie zawiodłam. Zapach jest bardzo słodki, mocny, nadaje się zarówno do pracy jak i na randkę. Nie ewoluuje w ciągu dnia i to mi akurat odpowiada, jest jednostajny od początku do końca. Utrzymuje się długo na skórze, w granicach 8-9 godzin co jest przyzwoitym wynikiem. Bardzo podoba mi się też flakon, jest prosty i pasuje do zawartości.

basia88
basia88

A mnie coś w tym zapachu nie pasuje. Coś tu się gryzie. Taniość składników, ich jakość zasmuca. Niestety uważam ten zapach za niedopracowany. Szkoda,że jak na serie sukienek, którą lubię - takie rozczarowanie. Męczę flakon.

Luana
Luana

Całkiem sympatyczny zapach dla zdecydowanych nawet przebojowych pań. Zostałam obdarowana perfumetka i aż się zdziwiłam, ze nie dość,ze ładny zapach to jeszcze bardzo trwały.Na pasku testowym wyczuwałam przez dwa dni. Cytrusiki na krótko na otwarciu odświeżają i ożywiają tonację. Po chwili pięknie rozwija się malina lekko trącając śliwką osładza całosć. Dopiero chwilę póżniej rozwija się róża z nutą jaśminu, który trochę pojawia się trochę znika. Zapach naprawdę staje się interesujący. Baza bursztynowo piżmowa dodaje ocieplenia. Raczej na chłodne pory roku. Flakonik klasyczny jak całej serii.

cirilla
cirilla

Intensywny zapach sztucznej maliny oraz róży. Ciężki, słodkawy, duszący. Warto zakupić małą próbkę przed pełnowymiarowym kupnem buteleczki... Mi kojarzy się z jakąś panią w kapeluszu i pieskiem, która roztacza naokoło siebie duszącą woń... Piżmo i drzewo sandałowe zamiast tu kusić - są po prostu mdłe. Mi się nie podoba :(

marissa77
marissa77

prześliczny zapach, bardzo trwały- nawet 3 dni na ubraniach, elegancki, kobiecy, raczej na wieczorne wyjścia. zwraca uwagę facetów.. :) uwielbiam takie niepowtarzalne zapachy

grudzienszal
grudzienszal

Ciężko oceniać perfumy,które czuć tak krótko. . Przez pierwsze minuty po użyciu najbardziej wyczuwam słodki malinowy zapach,potem robi się słodko-kwiatowy.I jak szybko przechodzi metamorfozę tak szybko zanika.Szkoda...

perfumocholiczka
perfumocholiczka

Czuje intensywna maline ktora czasami mnie przytlacza i powoduje bol glowy. Mimo wszystko podobaja mi sie sa trwale, otulajace idealne na chlodne dni.

dosik5
dosik5

skończyłam 2 flakoniki i mam jeden w zapasie... zapach przesycony akordami, świetna kompozycja kwiatowa, bardzo słodki... Na początku czuję się jak w kwiaciarni... potem zapach się wyrównuje ... czuć ambre, róże i "letnie pyłki kwiatowe" ... każda minuta jest inna:) zaczęłam stosować na jesień... wyrazisty zapach i bardzo trwały... ubrania pachną perfumem wiele dni

amanda
amanda

Dla mnie z kolei są najlepsze na okres jesienno zimowy. Pierwszy raz użyłam ich latem i nie zdały testu .
Drugi raz sięgnęłam po nie zimą i pozytywnie mnie zaskoczyły .
Delikatna malina z różą, drzewo sandałowe i ambra to składniki , które wychwytuje mój węch i pomimo , że zapach
jest jednostajny nie przeszkadza mi to wcale . Dają mi w takie dni to czego potrzebuję - ciepło i otulenie . Wraz z miękim golfem tworzą udany duet.

Beatafm
Beatafm

Czuję głównie owoce, kwiaty znacznie mniej, gdzieś w tle, potem ambra i piżmo. Zapach łatwy i przyjemny, używam go latem, wtedy jest najlepiej wyczuwalny dla mojego nosa :)

black.side
black.side

bardzo je lubię. kupiłam w ciemno, zużyłam już jakieś 3 flakoniki i pewnie nieraz jeszcze do nich wrócę. Nuty owocowo kwiatowe, ale lekkie i przyjemne na początku i w miarę rozkwitu nic sie nie zmienia. Dość długo się utrzymuje na skórze, bardzo długo na ubraniach. Podoba się mężczyznom :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Little Red Dress, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Little Red Dress, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Little Red Dress marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Little Red Dress marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Enigma Avon Little Black Dress Puma Flowing Britney Spears Fantasy Avon City Rush for Her Avon Incandessence Calvin Klein CK IN2U for Her Giorgio Armani Armani Code for Women Jimmy Choo Jimmy Choo Lady Gaga Fame Thierry Mugler Angel Avon Always Avon Extraordinary Oriflame M by Marcel Marongiu Nina Ricci Nina Yves Rocher Vanille Noire Calvin Klein Euphoria Oriflame Amber Elixir Kenzo Kenzo Amour Givenchy Ange ou Demon