Marki » A » orientalne « Grupy

Little Black Dress Avon dla kobiet

Little Black Dress Avon dla kobiet

Little Black Dress Avon dla kobiet Zdjęcia Little Black Dress Avon dla kobiet Zdjęcia Little Black Dress Avon dla kobiet Zdjęcia

Little Black Dress marki Avon to orientalne perfumy dla kobiet. Little Black Dress został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są cyklamen, kolendra, afrykański imbir, kwiat moreli i wiciokrzew; nutami serca są gardenia, ylang-ylang, różowa piwonia, jaśmin i bieluń; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, Śliwka japońska i nuty drzewne.

Cyklamen Kolendra Afrykański imbir Kwiat moreli Wiciokrzew

Gardenia Ylang-ylang Różowa piwonia Jaśmin Bieluń

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Śliwka japońska Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Little Black Dress by Avon.

Little Black Dress Recenzje Perfum

Nozomi
Nozomi

Czuję tutaj dużo peonii oraz cyklemenu doprawionego sporą dawką ciepłego, korzennego imbiru. Chociaż są tutaj kwiaty, całość jest ciepła. Zapach się nieco zmienia, po pewnym czasie Little Black Dress bardziej czuć gruszką. Pamiętam jak podczas zimowego spaceru wieczorem zastanawiałam się co mi ten zapach przypomina. I po długich rozmyślaniach-eureka! Ta gruszka przypomina mi zapach maseczki antybekteryjnej Perfecty Jednak nie jest to aromat pospolity, w którym nie ma kobiecości i elegancji. Otóż jest, dzięki połączeniu piżma, kwiatów oraz delikatnej, ciepłej, słodkiej śliwki.
I czuję tutaj moją znienawidzoną gardenię, mdłą, ochydną. Jednak wszystkie te nuty tłumią gardenię ratując mnie przed nudnościami. Gardenia w tym zapachu jest mocno wyczuwalna, ale przede wszystkim na skórze. Na ubraniach oraz dookoła mnie na szczęście jej nie wyczuwam.

Uwielbiam zimą, do czarnego płaszcza, grubego szalika, rękawiczek oraz puchatego swetra. Little Black Dress ładnie mnie otula, ogrzewa, odkąd go poznałam zawsze kojarzy mi się z zimą oraz Świętami.

fortissimo1603
fortissimo1603

Ależ ja kochałam ten zapach. Jak miałam naście lat to perfumy były dla mnie sprawą drugorzędną i żał mi było wydawać na nie moje i tak małe kieszonkowe. Więc jak LBD pojawiły się w mniejszych pojemnościach (i tańszych) to się nie wahałam. Uwielbiałam używać mojej roletki, zapach wydawał mi się wtedy taki elegancki jakbym przynamniej pachniała Chanel no 5. Kolokwialnie mówiąc czułam się jakbym dostała + 10 do lansu :)
Zapach pozostanie jako miłe wspomnienie, podejrzewam, że teraz by mi się nie spodobał i raczej go nie polecam, bo może być duszący. Avon ma kilka ładniejszych propozycji.
Wiem, że to nie brzmi za bardzo jak recenzja ale mam ogromny sentyment do tego zapachu i nie mogłam nie napisać choć kilku słów :)

artplast
artplast

Jeśli któraś młoda kobieta chce skutecznie pozbyć się nadmiaru adoratorów, to wystarczy użyć wody toaletowej Little Black Dress, która dla większości mężczyzn pachnie dusząco, gorzko i odpychająco, po prostu chce się odsunąć na kilka metrów i zaczerpnąć świeżego powietrza.

Emkakaemka
Emkakaemka

niezmiennie od lat je lubię. Jest to jeden z tych zapachów, które rozpoznaje się od razu bo niepodobne są do niczego innego.
Jest to mój ulubiony typ "ciepłego, otulacjącego i nie nachalnego zapachu"
Trwałość nie jest powalająca ale za to cena sympatyczna i przy dodatkowych dopsikaniu w ciągu dnia dają radę.

Luana
Luana

Z tymi perfumami to jak z małą czarna sukienka. Niekiniecznie muszę ją stale nosić ale dobrze ją mieć.Od czasu kiedy pokazały się wersje 30 ml stale je mam w torebce. Podobają mi się . Są klasyczne, elegancki, ponadczasowe.Wyczuwam zdecydowane kwiaty zawarte roztaczjący miłą woń, uzupełnione śliwczką dodającą słodyczy,drzewo sandałowe dodaje tego orientalnego klimatu. Nie używam je latem, raczej chłdniejdnszą porą roku.Trwałosć nie jest powalająca. U mnie wyczuwam do 6 godzin. Muszą coś mieć skoro tyle lat stale są w katalogach i stale mają swoje zwolenniczki.

fabiolkaa
fabiolkaa

Nie pojmuję fenomenu Black Little dress...Nie czuję w tym zapachu ani klasyki, ani elegancji ani nawet orientu. Ciężki aż do bólu, duszący nawet w zimę, do tego jednostajnie płaski - na mojej skórze ani myśli się rozwinąć.
Nie żebym była uprzedzona. To jest moje drugie podejście do tych perfum. Po kilku latach od pierwszego spotkania stwierdziłam, że przecież aż tyle osób nie moze się mylić, że może to ja jestem za smarkata by ujrzeć to co inni już dawno dostrzegli.. i dałam delikwentowi jeszcze jedną szansę - tym razem na pewno ostatnią.

Przemęczyłam próbkę. Dosyć, wiecej szans nie będzie. Nie ma między nami chemii - jak to mówi moja babcia - z tej mąki chleba nie będzie ! :)

kaktuska01
kaktuska01

Ostatnio zamowiłam z Avonu w pakiecie Incandessence i Little Black Dress każdy 30 ml . Zacznę od tego ze ile bym na siebie go nie wylała to go zabardzo nie czuję. Często muszę sie dopryskiwać. Zaraz po aplikacji zapach podoba mi się. Nie jest szalenie elegancki ale ujdzie na codzień. Wyczuwam kwiaty. Nie uważam żeby były ciężkie . Drewna raczej nie wyczuwam ani żadnych cięższych nut oraz śliwki. Nie są to według mnie perfumy orientalne tylko poprostu zwyczajne z gatunku kwiatowych. Za ta cenę nie ma co marudzić i perfumy zużyje oczywiście ale wiecej pewnie nie kupię. Chciałam również dodać ze w późniejszej fazie wyczuwam mydlaną nutę. Raczej bliskoskórne, mała projekcja. Szału nie ma ale tak jak mówiłam cena bardzo niska. Podobno kiedyś LBD był lepszy i wogóle avonowskie perfumy miały lepszą jakość (sugeruje się opinią innych osób, ponieważ dopiero od niedawna je zamawiam ). Wierzę na słowo ,że tak faktycznie było :)

dosik5
dosik5

Były czasy kiedy za nim bym się wściekła... i krem i perfumy i kulki... tak mnie opanował ten zapach... ale z czasem mi się znudził... Mam w domku tak dla odmiany, ale już nie na codzień... Zmienia swój zapach, a na spoconym ciele brzydko się komponuje... Polecam raczej na jesienne dni... jest bardziej rześki wtedy:)

marta34
marta34

Nie rozumiem opini bo to Avon, zapewniam że i Avon I Oriflame I yves Rocher mają perełki zapachowe godne półki Chanel czy Dior! Co do LBD miałam 2 butelki zaczęłam i puscilam w świat, teraz kupiłam po latacvh i zaczynam ją rozumieć...może się polubimy ,,,:)

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Ja się zgodzę z gardenią, z jedną różnicą: ja już wolę Treselle ;) Nie rozumiem szału na LBD od początku, nieciekawie, tanio, nierozpoznawalnie, syntetycznie... :/

amanda
amanda

To jeden z niewielu zapachów Avon , którego darzę sympatią . Jak na Avon naprawdę dobry i trwały , czuję go jeszcze następnego dnia , na ubraniach dłużej.

basia88
basia88

Mój ukochany zapach.Podoba się facetom.Na początku taki dość ostry i jak dla mnie nieładny początek.Następnie czuć kwiaty głównie.Uwielbiam bazę tego zapachu.Czuć śliwkę,piżmo i drzewo sandałowe.Jest trochę elegancki,trochę orientalny.Nuty pięknie się łączą.Do małej czarnej pasuje idealnie.Używam na randki,wieczorami,głównie w chłodne dni.Trzyma się tak średnio.Do 3 godzin około.Zużyłam już 3 butelki tego zapachu,gdyż jest to jeden z tych moich zapachów.I przypomina mi o pięknych początkach znajomości z moim chłopakiem.:)

gardenia
gardenia

A mój nos nie może tego znieść :( dla mnie celebre juz lepsze,bo nie takie srtasznie kwaśne.No ale co nos,to inne zdanie :)

mangos
mangos

Eee... nie jest aż taki zły, zważywszy na inne propozycje Avonu w stylu celebre czy Treselle. Nie jest to szczyt perfumiarskich umiejętności ale dla początkujących w tym temacie, czemu nie?

Little Black Dress by Avon 3.11 out of 5 based on 114 ratings and 14 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Little Black Dress, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Little Black Dress, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Little Black Dress marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Little Black Dress marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Avon Incandessence Oriflame Amber Elixir Avon Tomorrow Avon Celebre Avon Passion Dance Avon Today Avon City Rush for Her Yves Rocher Vanille Noire Avon Treselle Avon Surrender Avon Little Red Dress Halle Berry Halle Yves Rocher Moment de Bonheur Avon Wink Giorgio Armani Armani Code for Women Serge Lutens Ambre Sultan Givenchy Organza Oriflame Mirage Avon Little White Dress Christian Dior Dolce Vita