Marki » A » orientalne « Grupy

Little Black Dress Avon dla kobiet

Little Black Dress Avon dla kobiet

Little Black Dress Avon dla kobiet Zdjęcia Little Black Dress Avon dla kobiet Zdjęcia Little Black Dress Avon dla kobiet Zdjęcia

Little Black Dress marki Avon to orientalne perfumy dla kobiet. Little Black Dress został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są cyklamen, kolendra, afrykański imbir, kwiat moreli i wiciokrzew; nutami serca są gardenia, ylang-ylang, różowa piwonia, jaśmin i bieluń; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, Śliwka japońska i nuty drzewne.

Cyklamen Kolendra Afrykański imbir Kwiat moreli Wiciokrzew

Gardenia Ylang-ylang Różowa piwonia Jaśmin Bieluń

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Śliwka japońska Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Little Black Dress by Avon.

Little Black Dress Recenzje Perfum

Luana
Luana

Z tymi perfumami to jak z małą czarna sukienka. Niekiniecznie muszę ją stale nosić ale dobrze ją mieć.Od czasu kiedy pokazały się wersje 30 ml stale je mam w torebce. Podobają mi się . Są klasyczne, elegancki, ponadczasowe.Wyczuwam zdecydowane kwiaty zawarte roztaczjący miłą woń, uzupełnione śliwczką dodającą słodyczy,drzewo sandałowe dodaje tego orientalnego klimatu. Nie używam je latem, raczej chłdniejdnszą porą roku.Trwałosć nie jest powalająca. U mnie wyczuwam do 6 godzin. Muszą coś mieć skoro tyle lat stale są w katalogach i stale mają swoje zwolenniczki.

fabiolkaa
fabiolkaa

Nie pojmuję fenomenu Black Little dress...Nie czuję w tym zapachu ani klasyki, ani elegancji ani nawet orientu. Ciężki aż do bólu, duszący nawet w zimę, do tego jednostajnie płaski - na mojej skórze ani myśli się rozwinąć.
Nie żebym była uprzedzona. To jest moje drugie podejście do tych perfum. Po kilku latach od pierwszego spotkania stwierdziłam, że przecież aż tyle osób nie moze się mylić, że może to ja jestem za smarkata by ujrzeć to co inni już dawno dostrzegli.. i dałam delikwentowi jeszcze jedną szansę - tym razem na pewno ostatnią.

Przemęczyłam próbkę. Dosyć, wiecej szans nie będzie. Nie ma między nami chemii - jak to mówi moja babcia - z tej mąki chleba nie będzie ! :)

Buraska
Buraska

Nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam za tymi perfumami, ale kiedyś mimo wszystko były ładne, bardziej orientalne i skoncentrowane. Niestety, ktoś coś namieszał w recepturze.

kaktuska01
kaktuska01

Ostatnio zamowiłam z Avonu w pakiecie Incandessence i Little Black Dress każdy 30 ml . Zacznę od tego ze ile bym na siebie go nie wylała to go zabardzo nie czuję. Często muszę sie dopryskiwać. Zaraz po aplikacji zapach podoba mi się. Nie jest szalenie elegancki ale ujdzie na codzień. Wyczuwam kwiaty. Nie uważam żeby były ciężkie . Drewna raczej nie wyczuwam ani żadnych cięższych nut oraz śliwki. Nie są to według mnie perfumy orientalne tylko poprostu zwyczajne z gatunku kwiatowych. Za ta cenę nie ma co marudzić i perfumy zużyje oczywiście ale wiecej pewnie nie kupię. Chciałam również dodać ze w późniejszej fazie wyczuwam mydlaną nutę. Raczej bliskoskórne, mała projekcja. Szału nie ma ale tak jak mówiłam cena bardzo niska. Podobno kiedyś LBD był lepszy i wogóle avonowskie perfumy miały lepszą jakość (sugeruje się opinią innych osób, ponieważ dopiero od niedawna je zamawiam ). Wierzę na słowo ,że tak faktycznie było :)

dosik5
dosik5

Były czasy kiedy za nim bym się wściekła... i krem i perfumy i kulki... tak mnie opanował ten zapach... ale z czasem mi się znudził... Mam w domku tak dla odmiany, ale już nie na codzień... Zmienia swój zapach, a na spoconym ciele brzydko się komponuje... Polecam raczej na jesienne dni... jest bardziej rześki wtedy:)

marta34
marta34

Nie rozumiem opini bo to Avon, zapewniam że i Avon I Oriflame I yves Rocher mają perełki zapachowe godne półki Chanel czy Dior! Co do LBD miałam 2 butelki zaczęłam i puscilam w świat, teraz kupiłam po latacvh i zaczynam ją rozumieć...może się polubimy ,,,:)

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Ja się zgodzę z gardenią, z jedną różnicą: ja już wolę Treselle ;) Nie rozumiem szału na LBD od początku, nieciekawie, tanio, nierozpoznawalnie, syntetycznie... :/

amanda
amanda

To jeden z niewielu zapachów Avon , którego darzę sympatią . Jak na Avon naprawdę dobry i trwały , czuję go jeszcze następnego dnia , na ubraniach dłużej.

basia88
basia88

Mój ukochany zapach.Podoba się facetom.Na początku taki dość ostry i jak dla mnie nieładny początek.Następnie czuć kwiaty głównie.Uwielbiam bazę tego zapachu.Czuć śliwkę,piżmo i drzewo sandałowe.Jest trochę elegancki,trochę orientalny.Nuty pięknie się łączą.Do małej czarnej pasuje idealnie.Używam na randki,wieczorami,głównie w chłodne dni.Trzyma się tak średnio.Do 3 godzin około.Zużyłam już 3 butelki tego zapachu,gdyż jest to jeden z tych moich zapachów.I przypomina mi o pięknych początkach znajomości z moim chłopakiem.:)

gardenia
gardenia

A mój nos nie może tego znieść :( dla mnie celebre juz lepsze,bo nie takie srtasznie kwaśne.No ale co nos,to inne zdanie :)

mangos
mangos

Eee... nie jest aż taki zły, zważywszy na inne propozycje Avonu w stylu celebre czy Treselle. Nie jest to szczyt perfumiarskich umiejętności ale dla początkujących w tym temacie, czemu nie?

Little Black Dress by Avon 3.21 out of 5 based on 83 ratings and 11 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Little Black Dress, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Little Black Dress, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Little Black Dress marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Little Black Dress marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Avon Incandessence Oriflame Amber Elixir Avon Celebre Avon Treselle Avon Tomorrow Avon Perceive Avon Little White Dress Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Rocher Vanille Noire Avon Wink Serge Lutens Ambre Sultan Avon Passion Dance Cacharel Eden Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Opium Avon Avon Sensuelle Oriflame Giordani White Gold Nina Ricci Nina Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher Moment de Bonheur