Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Island Vibe Avon dla kobiet

Island Vibe Avon dla kobiet

tropikalny

Island Vibe marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Island Vibe został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatów egzotycznych, piżmo i owoce tropikalne.

Nuty kwiatów egzotycznych Piżmo Owoce tropikalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Island Vibe by Avon.

Sunset Heat

Island Vibe Recenzje Perfum

gingerjane
gingerjane

A te to lubię, oj lubię, ale tylko dlatego, że mi się dobrze kojarzą. Kojarzą się z pewnym Włochem, który postanowił mi za małolata zawrócić w głowie na cały jeden wieczór. Siedział i mnie obwąchiwał, ale w taki przyjemny sposób, nie że niuchał jak pies drzewa (;
A pachniałam właśnie Island Vibem. Nuty trafione idealnie: czujesz się jakbyś weszła na targ z egzotycznymi papajami, mangami, kiwiami i takimi tam. Za uchem masz piekną orchideę lub kwiat lotosu i sobie chodzisz taka letnia, opalona, uchachana, z jakimś Włochem czy Hiszpanem na ramieniu uwieszonym. Fajnie tak sobie popachnieć, ale tylko przez godzinkę, bo później jak to zagraniczny kochanek - cmyk, i go nie ma (:

basia88
basia88

Wakacje,tropiki.Trwałość marna, ciągłe dopsikiwanie się doprowadza do szału.

Island Vibe by Avon 3.50 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Island Vibe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Island Vibe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Island Vibe marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Island Vibe marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Tomorrow Burberry London Guerlain Insolence Lalique Amethyst Avon Far Away Exotic Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Lancome Tresor Midnight Rose Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Shakira S by Shakira Eau Florale Lolita Lempicka Si Lolita Lanvin Marry Me Jennifer Lopez Miami Glow Escada Taj Sunset Sarantis C-Thru Pearl Garden Givenchy Hot Couture Eau de Toilette Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Giorgio Armani Si Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum The Body Shop Dreams Unlimited Zara Zara Homme NIght