Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Ironman Avon dla mężczyzn

Ironman Avon dla mężczyzn

Miałem: 1

Ironman Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Ironman marki Avon to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Ironman został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Delphine Jelk. Nutami głowy są imbir, mięta, liść fiołka i lima; nutami serca są gałka muszkatołowa, nuty wodne i wetyweria; nutami bazy są paczula, cedr i mech.

Imbir Mięta Liść fiołka Lima

Gałka muszkatołowa Nuty wodne Wetyweria

Paczula Cedr Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ironman by Avon.

Ironman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Ironman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Ironman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ironman marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ironman marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Jil Sander Sander for Men Ermenegildo Zegna Acqua D'Estate Essenza Escada Escada Sport  Country Weekend s.Oliver s.Oliver Sport 1 Male Oriflame Frey Esprit Dynamic Life for Him Princesse Marina De Bourbon Prince Noir Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Paul Sebastian Onyx S.T. Dupont Passenger for Men Coty Stetson Black Indult Reve En Cuir