Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Ironman Avon dla mężczyzn

Ironman Avon dla mężczyzn

Miałem: 1

Ironman Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Ironman marki Avon to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Ironman został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Delphine Jelk. Nutami głowy są imbir, mięta, liść fiołka i lima; nutami serca są gałka muszkatołowa, nuty wodne i wetyweria; nutami bazy są paczula, cedr i mech.

Imbir Mięta Liść fiołka Lima

Gałka muszkatołowa Nuty wodne Wetyweria

Paczula Cedr Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ironman by Avon.

Ironman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Ironman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Ironman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ironman marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ironman marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Bvlgari BLV Pour Homme Christian Lacroix Tumulte pour Homme Chanel Egoiste Jacomo Paradox Green for Men Joop! Rococo for Men s.Oliver s.Oliver Men Nez a Nez Foret de Becharre April Aromatics Spice Blend/ Vetiver April Aromatics Root Chakra Oil Roberto Vizzari Vizzari Homme Aramis Impeccable Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices