Marki » A » aromatyczne « Grupy

Individual Blue for Him Avon dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 20

ziołowy
Individual Blue for Him Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Individual Blue for Him marki Avon to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Individual Blue for Him został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są grejpfrut, lawenda i błękitna szałwia; nutami serca są pieprz, geranium i rozmaryn; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Lawenda Błękitna szałwia

Pieprz Geranium Rozmaryn

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Individual Blue for Him by Avon.

Jacomo de Jacomo Deep Blue

Individual Blue for Him Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Lubię, bo mi poprawia nastrój. Staram się go zawsze mieć. Nie jest supertrwały, ale nie przeszkadza mi to :-) Proste, ożywcze otwarcie z szalejącym grejfrutem i lawendą, które ładnie współgrają z szałwią i zielonymi liśćmi w nucie serca. Baza klasyczna- piżmo i drzewo sandałowe. Nie jest to może odkrywczy i oryginalny zapach, ale za swoją naprawdę śmieszną cenę wart poznania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Individual Blue for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Individual Blue for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Individual Blue for Him marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Individual Blue for Him marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Loewe Loewe 7 Viktor&Rolf Spicebomb Oriflame Architect Mirato Malizia Uomo Vetyver Adidas Adidas Active Bodies Bvlgari Aqva Pour Homme Paco Rabanne 1 Million Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Bruno Banani Made for Men Tonino Lamborghini Esplosivo Jaguar Jaguar Prestige Givenchy Gentlemen Only Casual Chic Avon Avon Essence Avon Just Play for Him Avon Signature Thierry Mugler A*Men Pure Tonka Abercrombie & Fitch Fierce Prada Luna Rossa Tom Ford Grey Vetiver Versace Blue Jeans