Marki » A » kwiatowe « Grupy

Individual Blue Avon dla kobiet

Individual Blue Avon dla kobiet

Miałem: 21

Individual Blue Avon dla kobiet Zdjęcia

Individual Blue marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna i granat; nutami serca są hiacynt, lilia, frezja i magnolia; nutami bazy są ambra, piżmo i cyprys.

Cytryna Granat

Hiacynt Lilia Frezja Magnolia

Ambra Piżmo Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Individual Blue by Avon.

Blue Wonders

Individual Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Individual Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Individual Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Individual Blue marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Individual Blue marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Declaration d'Un Soir DSQUARED² Potion Lancome Magie Noire Hermes Un Jardin En Mediterranee Tom Ford Velvet Orchid Viktor&Rolf Spicebomb Dita Von Teese Rouge Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Chanel Bois des Iles Etro Dianthus Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Reminiscence Patchouli Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette DSQUARED² Potion Royal Black Cacharel Eau de Eden Kenzo Power Cacharel LouLou Alexander McQueen Kingdom Calvin Klein Truth Christian Dior Dior Addict