Marki » A » kwiatowe « Grupy

Individual Blue Avon dla kobiet

Individual Blue Avon dla kobiet

Miałem: 14

Individual Blue Avon dla kobiet Zdjęcia

Individual Blue marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna i granat; nutami serca są hiacynt, lilia, frezja i magnolia; nutami bazy są ambra, piżmo i cyprys.

Cytryna Granat

Hiacynt Lilia Frezja Magnolia

Ambra Piżmo Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Individual Blue by Avon.

Individual Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Individual Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Individual Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Individual Blue marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Individual Blue marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

DSQUARED² Potion Kenzo Power Hermes Un Jardin En Mediterranee Avon Passion Dance Viktor&Rolf Spicebomb Marc Jacobs Bang Bang Calvin Klein Crave Guerlain Shalimar Parfum Initial Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Paul Smith Portrait For Men Oriflame Grace Chanel Bois des Iles Givenchy Very Irresistible for men Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Reminiscence Patchouli Cacharel Eden DSQUARED² Potion Royal Black Etro Dianthus Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Michal Szulc Sale Perfume 01