Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Incandessence Lumiere Avon dla kobiet

Mam: 5 Miałem: 7

tuberozowy
Incandessence Lumiere Avon dla kobiet Zdjęcia

Incandessence Lumiere marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Incandessence Lumiere został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, tuberoza i piwonia; nutami bazy są paczula, cedr virginia i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Nuty zielone

Jaśmin Tuberoza Piwonia

Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Incandessence Lumiere by Avon.

Incandessence Lumiere Recenzje Perfum

Marimeko
Marimeko

Zapach ciężki,czuję orient w połączeniu z miodem,dla mnie zbyt migrenny,nie polubiliśmy się.

perfumeholic88
perfumeholic88

Dla mnie ten zapach raczej nie podchodzi pod orient, bo nie jest ciężki, a raczej świeży,łagodny.
Na samym starcie wyraźnie czuć bergamotkę do której zara zpotem dołącza jasmin i tuberoza w delikatniejszym wydaniu. To wszystko nie czuję tu nic innego. Jest miło, sympatycznie, ale zapach jest dosyć jednostajny i niewiele sie zmienia. Dla mnie nie ma w nim nic takiego co by mnie zachęciło do dłuższej znajomości.

amanda
amanda

Gdy pojawił się na rynku jakoś nie wzbudził mojego większego zainteresowania , być może dlatego iż nie dotarłam do dalszej części zapachu tylko skupiłam się na początkowej fazie, która wydała mi się dość mocna , orientalna.

Trochę mnie teraz dziwi to moje wcześniejsze odczucie ponieważ teraz u kogoś próbując go ponownie stwierdziłam brak na początku tego wcześniej wyczuwalnego orientu .
No naprawdę nie wiem co się stało czy mój węch robi mi niespodzianki , ale prędzej zgodzę się z tym stwierdzeniem , że o każdej porze roku inaczej odbieramy zapachy.
Teraz o zaraniu przedwiośnia wydaje się łagodniejszy .
Początek należy do rześkiej bergamotki , która po krótkim czasie istnienia oddaje pałeczkę jaśminowi i słodkiej tuberozie . Jest też dawka wanilii .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Incandessence Lumiere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Incandessence Lumiere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Incandessence Lumiere marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Incandessence Lumiere marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Extraordinary Avon Tomorrow Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Avon Attraction Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Alexander McQueen Kingdom Calvin Klein Reveal Avon Avon Luck for Her Avon Little Red Dress Viktor&Rolf Flowerbomb Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Avon Rare Amethyst Agent Provocateur L'Agent Adidas Born Original for Her Avon Herve Leger Intrigue Elizabeth Arden 5th Avenue Style Burberry Burberry Brit Eau de Toilette Avon Christian Lacroix Ambre Avon Pur Blanca Blush