Marki » A » orientalne « Grupy

Imari Seduction Avon dla kobiet

Imari Seduction Avon dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Imari Seduction Avon dla kobiet Zdjęcia Imari Seduction Avon dla kobiet Zdjęcia

Imari Seduction marki Avon to orientalne perfumy dla kobiet. Imari Seduction został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, ambra, piżmo, orchidea i wanilia.

Śliwka Ambra Piżmo Orchidea Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imari Seduction by Avon.

Imari Seduction Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Imari Seduction, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Imari Seduction, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imari Seduction marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imari Seduction marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Black Suede L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Mauboussin Mauboussin Topaze Givenchy Oblique Rewind Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Guerlain Spiritueuse Double Vanille Esteban Ambre Montale Aoud Ambre Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Lostmarch Lann-Ael Boadicea the Victorious The Exclusives Warrioress