Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Ice Sheers Refreshing Avon dla kobiet

Mam: 7 Miałem: 9

wodny
ozonowy

Ice Sheers Refreshing marki Avon to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Ice Sheers Refreshing został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są gruszka, cukier i melon; nutami serca są gruszka, cukier i frezja; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Gruszka Cukier Melon

Gruszka Cukier Frezja

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ice Sheers Refreshing by Avon.

Ice Sheers Refreshing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Ice Sheers Refreshing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Ice Sheers Refreshing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ice Sheers Refreshing marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ice Sheers Refreshing marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Sun Diesel Diesel Green Feminine Iceberg The Iceberg Fragrance Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme Avon Extraordinary Avon Little Red Dress Priscilla Presley Indian Summer Avon Incandessence Britney Spears Fantasy Bourjois Glamour Fantasy Avon Little Black Dress Thierry Mugler Angel Elizabeth Arden 5th Avenue Style Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Marc Jacobs Oh Lola! Calvin Klein Endless Euphoria Marc Jacobs Dot Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss Aquolina Pink Sugar