Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

Herve Leger Femme Avon dla kobiet

Herve Leger Femme Avon dla kobiet

Mam: 19 Miałem: 19 Chcę: 5 Ukochany zapach: 1

Herve Leger Femme Avon dla kobiet Zdjęcia

Herve Leger Femme marki Avon to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Herve Leger Femme został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są magnolia, różowy grejpfrut i kardamon; nutami serca są nuty drzewne, miód, cedr i kwiat pomarańczy; nutami bazy są wanilia, cyprys i kadzidło.

Magnolia Różowy grejpfrut Kardamon

Nuty drzewne Miód Cedr Kwiat pomarańczy

Wanilia Cyprys Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Herve Leger Femme by Avon.

Once Upon a Time pour Femme

Herve Leger Femme Recenzje Perfum

PurpleEyes
PurpleEyes

To byl "moj zapach".Dlaczego nie kupilam na zapas?Zdecydowanie jeden z moich faworytow.Sprawial ze czulam sie bardzo kobieco nawet ubrana w zwykle dzinsy i sweter.Uwielbialam go uzywac jesienia,dzieki niemu czulam sie mniej "melancholnie".Piekny i trwaly.Szkoda ze przestali go produkowac.

sailorcia
sailorcia

Absolutnie, według mnie, piękny zapach. Na mojej skórze zdecydowanie gorzki, wytrawny, esencjonalny, pozbawiony wszelkich słodkości-cudowny. Nuty drzewne zdecydowanie zdominowały pozostałe nuty.Niezwykle trwały-do 10 godzin, w pierwszych godzinach projekcja okazała, później osiada blisko skóry. Z rozpaczą spoglądam na coraz mniejszą zawartość w moim flakoniku. Jaka szkoda, że zostały wycofane.

cocomalibu
cocomalibu

Herve Leger Femme to zapach, do którego powróciłam po 4 latach głównie za sprawą sentymentu. Pierwsze moje spotkanie z tym zapachem wypadło tak sobie - był zbyt męczący, przytłaczał mnie jednostajną męską nutą. Aktualnie jest to jeden z tych zapachów, które na sobie bardzo lubię. Początek świeży i cytrusowy, lekko czuć także aromat magnolii. Po kilku chwilach zapach osiada na skórze na dobre i rozwija się w kierunku nut drzewnych, wyraźnie czuć cyprys. W tle czai się delikatne kadzidło i słodycz miodu. Herve Leger zdecydowanie wyróżnia się wśród Avonowych zapachów i jest chyba jednym z najlepszych zapachów z tej półki cenowej. Kompozycja jest bardzo przyjemna, chociaż moim zdaniem bardziej unisex, niż kobieca. Perfumy rozwijają się ładnie na skórze i są bardzo trwałe - u mnie aż do 12 godzin. Szkoda, że zostały już wycofane z produkcji.

lili-ya
lili-ya

Nie potrafię się określić wobec tego zapachu, co mi się zdarza bardzo rzadko. Z jednej strony bardzo mnie intryguje, przyciąga nos do nadgarstka, doceniam ten zapach za oryginalność i nie-avonowość, z drugiej - jest nie w moim klimacie i mimo, że wyczuwam w nim poszczególne nuty, sprawia na mnie niespecjalnie przyjemne wrażenie zapachu starego, uschniętego mydła. Najbardziej podoba mi się początek, cytrusowo-drzewno-kardamonowy, potem robi się bardziej mydlaście, ale dalej zapach przyciąga mój nos jak jakiś magnes. W tej drugiej fazie cytrusy znikają i zostają przede wszystkim nuty drzewno-kadzidlane z dodatkiem miodu, wanilii, kardamonu i zapewne magnolii (nie pamiętam zapachu jej kwiatów, ale coś lekko kwiatowego wyczuwam). Nie mam pojęcia, który ze składników czy też kombinacja których składników sprawia wrażenie zapachu tego wyschiętego mydła, ale skojarzenie jest dość wyraźne. Zapach niby mi się podoba, niby chcę go wąchać i wąchać, ale... Ale jest mydlany, ale powoduje lekki ból głowy, ale nie odpowiada mojemu wyobrażeniu o tym, jak chcę pachnieć.

natalciaz
natalciaz

Mnie się bardzo podoba :) jeden z moich ulubionych. Fakt, jest troszkę przytłaczający i intensywny, ale bardzo charakterystyczny. Miałam go kilka lat temu i do tej pory jak go poczuje to przypominam sobie chwile kiedy miałam go na sobie :) Utrzymuje się długo, byłam nawet zaskoczona jak na drugi dzień po imprezie moje ciuchy nim pachniały, ba... nawet po praniu :)

hedera_helix
hedera_helix

Zapach jest dość odrzucający, bardzo mocny, jednostajny, uciążliwy. Najbardziej wyczuwalne są tu nuty drzewne, miód i kadzidło. Kojarzy mi się z zapachem dla bardziej dojrzałej osoby.

newelka
newelka

Co jest pewne to to że kolor cieczy w butelce nijak nie odpowiada zapachowi: ja zapach ten widzę bardziej jako brązowy lub brudno-pomarańczowy niż słodko-jasnoróżowy. Zamknęłabym go w otoczaku jak Eden Cacharel lub obłej butelce jak Feminite du Bois Shiseido już szybciej niż w kryształowym flakoniku jak tutaj.

Na blotterku przywodził mi na myśl zapach lasu, późną jesienią, po deszczu. Zapach dla zimnej, twardej, nieprzystępnej kobiety. Odrobinę jakby męski. Bardzo określony. Nie pachnie jak typowy zapach Avonu. Wąchając go na kimś byłabym pewna że to markowy zapach.

Na mnie jednak jest ostry, podduszający, silnie przyprawowy (chociaż nie ma przypraw w składzie). Czuję się w nim jak obwiązana nie uperfumowana. Dla mnie za ciężki.

Może się spodobać jesienią fankom orientalnych, drzewnych/przyprawowych zapachów.

joakam7
joakam7

Mam próbkę tego zapachu i uważam,że zapach jest piękny, intensywny i kobiecy choć paradoksalnie ma odrobinę z męskich perfum.Zapach ten na pewn sobie kupię gdyż chętnie "ubiorę" go na wyjątkowe okazje i wieczory.
moim zdaniem to właśnie ten zapach jest intrygujęcy a nie Herve Leger Intrigue- ładny ale słodki dla słodkiej dziewczyny a nie kobiecy.
Ten zapach JEST KOBIECY i dojrzały, piękny choć wiem że do niego trzeba dojrzeć. Trwałość świetna !!!

gugusia
gugusia

Raz odrzuca, innym razem w sobie rozkochuje. Taki jest właśnie zapach HL pod sztandarem Avonowej kompanii. Dużo nut drzewnych, ale przez nie jakże intrygujący. Troszkę magnolii i cytrusów w początkowej fazie. Potem lekko waniliowa baza wymieszana z nutą benzoinu.
Flakon śliczny.
Trwałość nie powala - 3 h.
Nie wiem czy kupię flakon. Zachomikuję próbkę i zrobię podejście nr 2 do tego zapachu za jakiś czas. Na dzień dzisiejszy jestem bardziej na tak, niż na nie

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Herve Leger Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Herve Leger Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Herve Leger Femme marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Herve Leger Femme marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Comme une Evidence Avon Eternal Magic Enchanted Hugo Boss Deep Red Avon Far Away Exotic Nina Ricci Nina Lancome Miracle Avon In Bloom by Reese Witherspoon Avon Little Black Dress Yves Rocher Ode au Reve Avon Wink Prada Prada Candy Avon Incandessence Avon City Rush for Her Hermes L’Ambre des Merveilles Burberry London for Men Oriflame Giordani Gold Incontro Thierry Mugler Angel Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Hypnotic Poison