Marki » A » kwiatowe « Grupy

Hawaiian White Ginger Avon dla kobiet

Hawaiian White Ginger Avon dla kobiet

Hawaiian White Ginger marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Hawaiian White Ginger został wydany w 1965 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, trawa, jaśmin, róża, nuty kwiatowe i imbir.

Cytrusy Trawa Jaśmin Róża Nuty kwiatowe Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hawaiian White Ginger by Avon.

Hawaiian White Ginger Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Hawaiian White Ginger, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Hawaiian White Ginger, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hawaiian White Ginger marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hawaiian White Ginger marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Armand Basi In Red Romeo Gigli G Gigli Jo Malone Vintage Gardenia Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Adidas Energy Game La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory The Different Company Bois d`Iris Le Prince Jardinier Bouton de Rose Floris Stephanotis Washington Tremlett Neroli Absolute La Bouquetiere Iris Du Ciel La Bouquetiere Violette de Paris