Marki » A » kwiatowe « Grupy

Haiku Sunset Avon dla kobiet

Haiku Sunset Avon dla kobiet

Haiku Sunset Avon dla kobiet Zdjęcia

Haiku Sunset marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Haiku Sunset został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi kwiat mandarynki; nutą serca jest frezja; nutą bazy jest nuty drzewne.

Kwiat mandarynki

Frezja

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Haiku Sunset by Avon.

Haiku Sunset Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Haiku Sunset, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Haiku Sunset, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Haiku Sunset marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Haiku Sunset marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Gold Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Clean Clean Shower Fresh The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Laura Mercier Eau de Lune Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Oriflame Visions Miss Punk Donna Karan Pure DKNY DSH Perfumes Tubereuse Byredo La Tulipe