Marki » A » kwiatowe « Grupy

Haiku Sunset Avon dla kobiet

Haiku Sunset Avon dla kobiet

Haiku Sunset Avon dla kobiet Zdjęcia

Haiku Sunset marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Haiku Sunset został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi kwiat mandarynki; nutą serca jest frezja; nutą bazy jest nuty drzewne.

Kwiat mandarynki

Frezja

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Haiku Sunset by Avon.

Haiku Sunset Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Haiku Sunset, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Haiku Sunset, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Haiku Sunset marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Haiku Sunset marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Banana Republic Banana Republic W Cindy Crawford Cindy Crawford Feminine Avon Rare Pearls Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Bond No 9 Park Avenue Paris Hilton Fairy Dust Adrienne Vittadini AV Alfred Sung Always Aroma M Geisha Hana-Cha Aroma M Geisha Blanche Henri Bendel Orange Flower Kenzo L`Eau de Kenzo Amour