Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Full Speed Avon dla mężczyzn

Full Speed Avon dla mężczyzn

Full Speed marki Avon to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytrusy, jagody jałowca i zielone liście; nutami serca są kardamon i cyprys; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

Cytrusy Jagody jałowca Zielone liście

Kardamon Cyprys

Drzewo sandałowe Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Full Speed by Avon.

Eau de Lacoste L.12.12 Yellow (Jaune)
Burberry Sport for Men

Full Speed Recenzje Perfum

Piotrek007
Piotrek007

Straszne :/
Uchwycić zapach typowego męskiego dezodorantu we flakonie i dać mu nieco dłuższą trwałość.
Zero oryginalności, słaba projekcja...
Odradzam !

Koczi
Koczi

Jeden z nielicznych zapachów, który miałem i mi się nie podobał. Raz, że sam zapach nie powala, dwa trzyma max 2-3h.

kjgeneral
kjgeneral

Cytrusowy świeżaczek (gdzie są pozostałe nuty zapachowe?) o mizernej trwałości. Bardzo popularny, ponieważ stosunkowo niedrogi.
EDIT
Ostatnio go sobie przypomniałem. Tragicznie sztuczne, kieby plastikowe te cytrusy. Jak ja mogłem go kiedyś używać?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Full Speed, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Full Speed, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Full Speed marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Full Speed marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Aqva Pour Homme Azzaro Twin for Men Viktor&Rolf Spicebomb Ted Lapidus Black Soul Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Calvin Klein Eternity For Men Carolina Herrera 212 Men S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Homme Avon Avon Essence S.T. Dupont Passenger for Men Avon Mesmerize Black for Him Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Azzaro Azzaro Pour Homme L'Eau Givenchy Very Irresistible for men Guerlain Guerlain Homme Intense Montblanc Legend Yves Saint Laurent L'Homme Libre Ted Lapidus Black Soul Imperial Oriflame Architect Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle