Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fiji Paradise Avon dla kobiet

kokosowy
tropikalny
Fiji Paradise Avon dla kobiet Zdjęcia

Fiji Paradise marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fiji Paradise został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi kokos; nutami serca są lotos i gardenia tahitańska; nutą bazy jest białe piżmo.

Kokos

Lotos Gardenia tahitańska

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiji Paradise by Avon.

Tahitian Holiday

Fiji Paradise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Fiji Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Fiji Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiji Paradise marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiji Paradise marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Gucci Gucci Eau de Parfum II Lalique Amethyst Lancome Tresor Sparkling Nanette Lepore Nanette Lepore Banana Republic Jade Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Lilly Pulitzer Wink Biotherm Eau de Paradis s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Oriflame Sun