Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Far Away Sensual Embrace Avon dla kobiet

Far Away Sensual Embrace Avon dla kobiet

Far Away Sensual Embrace marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kamelia, passiflora, ambra, hibiskus, orchidea i wanilia.

Kamelia Passiflora Ambra Hibiskus Orchidea Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Far Away Sensual Embrace by Avon.

Far Away Sensual Embrace Recenzje Perfum

Ola9079
Ola9079

Ahh tak... miałam może 15 lat, kiedy wszedł do.katalogu. Wtedy kupiłam tylko próbki, bo na cały flakon nie miałam kasy :-P Dziś kupiłam go po wielu latach za nie małe pieniądze, lecz czego sie nie zrobi , by odtworzyć jeden z ulubionych zapachów, w dodatku - unikatów ;-) Mam flakonik podłużny, nie okrągły. Zapach cudowny, cała rodzina Far Away`ów jest hipnotyzująca ( oprócz tradycyjnego śmierdziela)... Ten ma w sobie słodkie nuty, lecz subtelne, nic zobowiązującego, ale emanuje swoim pięknem od początku, aż do końca. Uwielbiam zapachy kwiatowe, orientalne, tajemnicze i pociągające, a Sensual Embrace ma tego wszystkiego w sobie po troszku. Piękno w jednej buteleczce ;-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Far Away Sensual Embrace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Far Away Sensual Embrace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Far Away Sensual Embrace marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Far Away Sensual Embrace marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yardley Baroque Masaki Matsushima Snowing Rose Avon Millennia Avon Pink Suede Kookai Oui-Non David & Victoria Beckham Intimately Beckham Yves Rocher Rose Absolue Gucci Gucci Eau de Parfum Avon Treselle Rihanna Reb'l Fleur Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Versace Crystal Noir Avon Tomorrow Cacharel Amor Amor Oriflame Divine Idol Coty Vanilla Fields Oriflame Enigma Avon Passionate Purple Heidi Klum Shine Oriflame Felicity