Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Far Away Sensual Embrace Avon dla kobiet

Far Away Sensual Embrace Avon dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 4

Far Away Sensual Embrace marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kamelia, passiflora, ambra, hibiskus, orchidea i wanilia.

Kamelia Passiflora Ambra Hibiskus Orchidea Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Far Away Sensual Embrace by Avon.

Far Away Sensual Embrace Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Far Away Sensual Embrace, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Far Away Sensual Embrace, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Far Away Sensual Embrace marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Far Away Sensual Embrace marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Narcisse Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Nero & Vaniglia Alfred Dunhill Desire for a Woman Jean Paul Gaultier Classique Autumn Winter Coach Legacy Revlon Xia Xiang Tocca Aqua Profumata Catania Chanel Coco Mademoiselle Parfum S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme Tesori d`Oriente Fior di Loto Modigliani Modigliani Atkinsons Jais