Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Far Away Paradise Avon dla kobiet

Far Away Paradise Avon dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Far Away Paradise marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Far Away Paradise został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, ambra, wanilia i brzoskwinia.

Piwonia Ambra Wanilia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Far Away Paradise by Avon.

Far Away Paradise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Far Away Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Far Away Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Far Away Paradise marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Far Away Paradise marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy L`Interdit 2003 Giorgio Beverly Hills Wings Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Michel Klein Comedie Michel Klein Creative Universe Beth Terry Element of Desire S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet Demeter Fragrance Apple Blossom So...? So...?Exciting Revlon Pink Happiness Little Secrets Keiko Mecheri Hanae Halle Berry Reveal Oriflame The Babes Crazy Kiwi