Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Far Away Paradise Avon dla kobiet

Far Away Paradise Avon dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Far Away Paradise marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Far Away Paradise został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, ambra, wanilia i brzoskwinia.

Piwonia Ambra Wanilia Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Far Away Paradise by Avon.

Far Away Paradise Recenzje Perfum

Far Away Paradise by Avon 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Far Away Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Far Away Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Far Away Paradise marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Far Away Paradise marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Ralph Lauren Romance Jennifer Lopez Live Laura Biagiotti Aqua di Roma Entre Filles Saison 2 Avon Urban Flowers Roma Emanuel Ungaro Apparition Facets Gai Mattiolo Gai Mattiolo Jeanne Arthes Love Generation Pink Marc de la Morandiere Melodie d'Amour Cofinluxe Watt Pink LR LR Classics Florence