Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Far Away Infinity Avon dla kobiet

Far Away Infinity Avon dla kobiet

Far Away Infinity Avon dla kobiet Zdjęcia Far Away Infinity Avon dla kobiet Zdjęcia Far Away Infinity Avon dla kobiet Zdjęcia

Far Away Infinity marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Far Away Infinity został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są bergamotka, aksamitka i gardenia; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są wanilia, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Aksamitka Gardenia

Kwiat pomarańczy Jaśmin Jaśmin wielkolistny

Wanilia Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Far Away Infinity by Avon.

Far Away Infinity Recenzje Perfum

Anaita
Anaita

Moje pierwsze spotkanie z rodziną Far Away - i to udane. Ciekawy zapach z wybijającą się na pierwszy plan nutą jaśminu i wanilii. Rozumiem nawiązania do Aliena ale tu jest zdecydowanie lżej - jaśmin jest bardziej zielony niż w Obcym i chociaż wyraźnie zaznacza swoją obecność to zdecydowanie ma mniejsza siłę rażenia niż fioletowy kosmita. Wanilia jest lekko słodka ale nie ulepkowata, nie przytłacza ale bardziej trzyma w ryzach pozostałe nuty, a aksamitka ze swoim typowym lekko gorzkim zapachem świetnie ją równoważy. Bergamotki bezpośrednio nie wyczuwam ale nadaje w pewnym momencie efekt odświeżających musujących bąbelków dzięki czemu mam wrażenie, że perfumy grają na skórze, skrzą się. Ogólnie przyjemne spotkanie z jednym z wcieleń klasyki Avonu - trwałość bardzo przyzwoita, FAI utrzymuje się na skórze ok. 6-7 godzin, przy czym w ostatnich momentach już blisko skóry i niestety wychodzi z nich delikatny akord kurzu. Mimo to naprawdę ciekawy zapach i myślę, że sprawdzi się zarówno jako dzienny jak i wieczorowy.

vertigo
vertigo

Udany flanker Far Away.
Oczywiście bardzo słodki i mocno waniliowy, waniliowo-kwiatowy.
Przez połączenie wanilii, jaśminu i cytrusów nieco przypomina mi Armani Code, które kiedyś uwielbiałam.
Tutaj jednak po czasie ujawnia się charakterystyczna nutka "avonowa".
Warte uwagi jako perfumy wieczorowe na ciepły sezon, a szczególnie na lato.

sailorcia
sailorcia

Mój trzeci nabytek z rodziny Far Away. Exotic był dla mnie nie do przejścia, więc bez żalu puściłam go dalej. Gold lubię i używam.
Infinity nabyłam niedawno i się nim zachwyciłam. Słodka wanilia-charakterystyczna chyba dla każdego zapachu z tej serii, jest tutaj przełamana cierpką aksamitką (nie wiem czemu tutaj jako nuta wpisany jest nagietek, skoro Avon podaje aksamitkę). Daje to efekt wyważonej słodyczy, która uroczo utula i uwodzi zmysły.
Trwałość na skórze to ok. 5 godzin, na ubraniach-do prania, projektuje delikatnie.

Agnieszka1974
Agnieszka1974

Oj jakie one są intrygujące. Bardzo uwodzicielskie, zmysłowe,słodkie z ogromną siłą rażenia ale takiego cudownego.Troszeczke podobne do pierwowzoru, ale i Podobne do" Olympea"Paco Rabanne. Warte uwagi!

Luana
Luana

To nie moja ulubiona seria, ale zostłlam obdarowana i wcale nie uważam, aby prezenty był nie trafiony. Trwałość rewelacyjna. Piątą godzinę mam na sobie i wciąż czuję. Pierwszy raz zdarza mi się tak szybko oceniać zazwyczaj to trochę trwa. Tym razem zgodzę się z fanami tej serii, ze to bardzo dobra kompozycja. Bergamotka dosyć szybko znika, ale daje miłe otwarcie. Nagietek lekko wyczuwalny. Natomiast jaśmin na jego tle jest idealny. To jest właśnie to co lubię. Wanilia w bazie utrwala całość w sposób bardzo specyficzny, nie nadając ani ciężkości ani słodkości. Zapach warty uwagi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Far Away Infinity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Far Away Infinity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Far Away Infinity marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Far Away Infinity marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Far Away Gold Salvador Dali Laguna Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Lanvin Eclat d’Arpège Yves Rocher Voile d'Ambre Thierry Mugler Womanity Calvin Klein Truth Avon Outspoken by Fergie Ghost Ghost Avon Always Estée Lauder Sensuous Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Yves Rocher Neonatura Cocoon Avon Summer White Sunset Yves Rocher Vanille Noire Jil Sander Sun Avon Today Givenchy Ange ou Demon Avon Prima