Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Far Away Infinity Avon dla kobiet

Far Away Infinity Avon dla kobiet

ziołowy
Far Away Infinity Avon dla kobiet Zdjęcia Far Away Infinity Avon dla kobiet Zdjęcia Far Away Infinity Avon dla kobiet Zdjęcia

Far Away Infinity marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Far Away Infinity został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są bergamotka i nagietek; nutą serca jest jaśmin wielkolistny; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka Nagietek

Jaśmin wielkolistny

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Far Away Infinity by Avon.

Armani Code for Women

Far Away Infinity Recenzje Perfum

Agnieszka1974
Agnieszka1974

Oj jakie one są intrygujące. Bardzo uwodzicielskie, zmysłowe,słodkie z ogromną siłą rażenia ale takiego cudownego.Troszeczke podobne do pierwowzoru, ale i Podobne do" Olympea"Paco Rabanne. Warte uwagi!

Luana
Luana

To nie moja ulubiona seria, ale zostłlam obdarowana i wcale nie uważam, aby prezenty był nie trafiony. Trwałość rewelacyjna. Piątą godzinę mam na sobie i wciąż czuję. Pierwszy raz zdarza mi się tak szybko oceniać zazwyczaj to trochę trwa. Tym razem zgodzę się z fanami tej serii, ze to bardzo dobra kompozycja. Bergamotka dosyć szybko znika, ale daje miłe otwarcie. Nagietek lekko wyczuwalny. Natomiast jaśmin na jego tle jest idealny. To jest właśnie to co lubię. Wanilia w bazie utrwala całość w sposób bardzo specyficzny, nie nadając ani ciężkości ani słodkości. Zapach warty uwagi.

Far Away Infinity by Avon 3.36 out of 5 based on 12 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Far Away Infinity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Far Away Infinity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Far Away Infinity marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Far Away Infinity marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Yves Rocher Voile d'Ambre Avon Femme Icon Avon Summer White Sunset Avon Outspoken by Fergie Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher Vanille Noire Avon Today Avon Far Away Gold Avon Prima Avon Always Avon Extraordinary Yves Rocher Yria Salvador Dali Laguna Calvin Klein Truth Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Avon Perceive Oasis Avon Outspoken Party by Fergie