Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Far Away Infinity Avon dla kobiet

Far Away Infinity Avon dla kobiet

ziołowy
Far Away Infinity Avon dla kobiet Zdjęcia Far Away Infinity Avon dla kobiet Zdjęcia Far Away Infinity Avon dla kobiet Zdjęcia

Far Away Infinity marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Far Away Infinity został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Honorine Blanc. Nutami głowy są bergamotka i nagietek; nutą serca jest jaśmin wielkolistny; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka Nagietek

Jaśmin wielkolistny

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Far Away Infinity by Avon.

Far Away Infinity Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Udany flanker Far Away.
Oczywiście bardzo słodki i mocno waniliowy, waniliowo-kwiatowy.
Przez połączenie wanilii, jaśminu i cytrusów nieco przypomina mi Armani Code, które kiedyś uwielbiałam.
Tutaj jednak po czasie ujawnia się charakterystyczna nutka "avonowa".
Warte uwagi jako perfumy wieczorowe na ciepły sezon, a szczególnie na lato.

sailorcia
sailorcia

Mój trzeci nabytek z rodziny Far Away. Exotic był dla mnie nie do przejścia, więc bez żalu puściłam go dalej. Gold lubię i używam.
Infinity nabyłam niedawno i się nim zachwyciłam. Słodka wanilia-charakterystyczna chyba dla każdego zapachu z tej serii, jest tutaj przełamana cierpką aksamitką (nie wiem czemu tutaj jako nuta wpisany jest nagietek, skoro Avon podaje aksamitkę). Daje to efekt wyważonej słodyczy, która uroczo utula i uwodzi zmysły.
Trwałość na skórze to ok. 5 godzin, na ubraniach-do prania, projektuje delikatnie.

Agnieszka1974
Agnieszka1974

Oj jakie one są intrygujące. Bardzo uwodzicielskie, zmysłowe,słodkie z ogromną siłą rażenia ale takiego cudownego.Troszeczke podobne do pierwowzoru, ale i Podobne do" Olympea"Paco Rabanne. Warte uwagi!

Luana
Luana

To nie moja ulubiona seria, ale zostłlam obdarowana i wcale nie uważam, aby prezenty był nie trafiony. Trwałość rewelacyjna. Piątą godzinę mam na sobie i wciąż czuję. Pierwszy raz zdarza mi się tak szybko oceniać zazwyczaj to trochę trwa. Tym razem zgodzę się z fanami tej serii, ze to bardzo dobra kompozycja. Bergamotka dosyć szybko znika, ale daje miłe otwarcie. Nagietek lekko wyczuwalny. Natomiast jaśmin na jego tle jest idealny. To jest właśnie to co lubię. Wanilia w bazie utrwala całość w sposób bardzo specyficzny, nie nadając ani ciężkości ani słodkości. Zapach warty uwagi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Far Away Infinity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Far Away Infinity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Far Away Infinity marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Far Away Infinity marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Avon Far Away Gold Lanvin Eclat d’Arpège Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Avon Femme Icon Calvin Klein Truth Avon Always Avon Outspoken by Fergie Avon Summer White Sunset Yves Rocher Vanille Noire Thierry Mugler Womanity Avon Prima Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Saint Laurent Cinema Britney Spears Believe Avon Extraordinary Annick Goutal Mandragore Yves Rocher Neonatura Cocoon Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette