Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Extraordinary Avon dla kobiet

Extraordinary Avon dla kobiet

Mam: 20 Miałem: 57 Chcę: 9 Ukochany zapach: 1

kakaowy

Extraordinary marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Extraordinary został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są pieprz, malina, grejpfrut i tangeryna; nutami serca są magnolia, imbir, orchidea, ciemna czekolada i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i wanilia.

Pieprz Malina Grejpfrut Tangeryna

Magnolia Imbir Orchidea Ciemna czekolada Lotos

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Extraordinary by Avon.

Extraordinary Recenzje Perfum

aga19882
aga19882

Kocham ten zapach, szkoda, że nie można go już kupic

themattsky
themattsky

Co tu dużo mówić, ten zapach był szczytowym osiągnięciem Avonu. Piękna kompozycja, zupełnie nie rozumiem, dlaczego wycofano ją ze sprzedaży.

ela812
ela812

Recenzując dziś zapachy ze "stajni" Avonu, nie mogłam pominąć prawdziwej perełki, jaką jest niewątpliwie Extraordinary.
Przez bardzo długi czas był to mój znak rozpoznawczy właściwie. Pokochałam ten zapach od pierwszej chwili, bo nie dość, że był tak odmienny od dotychczasowych kompozycji Avonu, to jeszcze był - i nadal jest właściwie - bardzo oryginalny w ogóle. Pamiętam, jak po pierwszej aplikacji zastanawiałam się, czy zapach ten nie będzie dla mnie zbyt ciężki, dostojny i poważny. Połączenie tak lubianej przez Avon orchidei z czekoladą, paczulą, imbirem i wanilią tworzy kompozycję bardzo ciekawą, niezwykłą wręcz. Te perfumy mają dobrą projekcję i niezłą trwałość. Urody nie brak również flakonowi, w którym zapach zamknięto. Całość jest naprawdę bardzo ciekawa, a już w porównaniu z innymi perfumeryjnymi produktami tej marki imponująca.
Takiego zapachu nie powstydziłyby się nawet bardziej znane domy perfumeryjne. Tym bardziej więc dziwi, że produkt wycofano z oferty. Trudno to zrozumieć i cieszę się tylko, że został mi mały zapasik E w moich zbiorach.

EJo
EJo

Miałam flaszeczkę, zużyłam połowę bez przykrości. Zdecydowanie wybijał się ponad avonowskie zapachy - podkręcony pieprzem i imbirem, wyczuć można było cierpką tangerynkę. Późnej ewoluuował w kwiatową stronę z lekkim akcentem czekolady. W bazie paczula, piżmo i wanilia, na szczęście tej ostatniej śladowe ilości. Co prawda wspólny mianownik dla Avonu posiadał (jak większość zapachów tej firmy), jednak całokształt wypadał raczej na plus.

Już podobno niedostępny, czego nie rozumiem.

perfumocholiczka
perfumocholiczka

Szkoda ze juz go nie ma w avon... mam jeszcze pustą buteleczke i czasem sobie wacham :) mial w sobie cos ten zapach ,moze kiedys wroci :)

marta34
marta34

Cudowny , sexowny, słodki ale z pazurem zapach, taki kompletnie nie Avon, wręcz niszowy. Tylko dlaczego firma Avon zaprzestała jego sprzedaży nie mogę zrozumieć...tak jak wiele innych pięknych zapachów innych firm np.;Serene Oriflame czy Cocoon Yves Rocher,,,wbrew logice ,wycofują piękne zapachy, tzw perły a wprowadzają nowe, przeciętne piskacze!:(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Extraordinary, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Extraordinary, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Extraordinary marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Extraordinary marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Avon Tomorrow Givenchy Ange ou Demon Christian Dior Dolce Vita Oriflame M by Marcel Marongiu Lolita Lempicka Lolita Lempicka Guerlain Shalimar Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Viktor&Rolf Flowerbomb Calvin Klein Obsession Oriflame Mirage Cartier Le Baiser Du Dragon Fendi Fendi Theorema Chopard Wish Givenchy Organza Tom Ford Black Orchid Avon Far Away Exotic Yves Rocher Vanille Noire Avon Far Away Calvin Klein Euphoria