Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets Avon dla kobiet

Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets Avon dla kobiet

Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets Avon dla kobiet Zdjęcia

Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, konwalia i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, gardenia, frezja i magnolia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Bergamotka Konwalia Czarna porzeczka

Jaśmin Gardenia Frezja Magnolia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets by Avon.

Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Elizabeth Arden Mediterranean Breeze s.Oliver Love 2008 Victoria`s Secret Very Sexy for Her Betty Barclay Woman No.1 Women Secret W`eau Garden Gin Tonic Happy Hour Women Lanvin Jeanne La Rose Van Gils Tendenza Love & Toast Dew Blossom Perry Ellis 18 Lise Watier Folies Neiges