Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Eternal Magic Enchanted Avon dla kobiet

Eternal Magic Enchanted Avon dla kobiet

ozonowy
wodny
Eternal Magic Enchanted Avon dla kobiet Zdjęcia Eternal Magic Enchanted Avon dla kobiet Zdjęcia

Eternal Magic Enchanted marki Avon to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Eternal Magic Enchanted został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są malina, czarna porzeczka i zielone liście; nutami serca są liść fiołka, róża i irys; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, wanilia i piżmo.

Malina Czarna porzeczka Zielone liście

Liść fiołka Róża Irys

Drzewo kaszmirowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eternal Magic Enchanted by Avon.

Eternal Magic Enchanted Recenzje Perfum

Luana
Luana

Lubię tę wodę toaletową chciaż nie jest ona jakaś szczególna. Jestem w połowie drugiej buteleczki, bo poprostu podobają mi się. Dla mnie te tonaxcje to jak spacer po lesie, któergo zawsze mam mało. Malinki wyczuwam zdecydowaniepo po lekko dochodzą kolejne owoce. Fiołeczki z róża i zielone akordy urozmaicają armat. W sumie ta kompozycja nadaje taki wspokojenie i takie ciepełko. Trwaość nie jest powalająca, ale na krótkiewyjścia w sam raz.

gugusia
gugusia

Nie jest to brzydki zapach. Ale no niestety proszę państwa, nic tak mnie nie wkurza w perfumach jak to, że ulatniają się ze skóry po 15 minutach! A taki właśnie jest zapach EME.
Co w nim czuć - dużo malin na waniliowym podbiciu, troszkę czarnej porzeczki, dużo fiołka (miłośniczki My Queen będą zadowolone ;))plus smużka drzewa kaszmirowego. Jak na Avon całkiem przyjemny zapach i idealnie wpasowuwujący się w kategorię aromatyczno-owocową.

Trwałość - 15 minut!
Projekcja - bliskoskrórna.
Flakon - brzydki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Eternal Magic Enchanted, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Eternal Magic Enchanted, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eternal Magic Enchanted marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eternal Magic Enchanted marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Herve Leger Femme Avon Passion Dance Avon In Bloom by Reese Witherspoon Avon True Glow Avon Far Away Exotic Avon Little Black Dress Avon Wink Oriflame Giordani Gold Incontro Dita Von Teese Rouge Avon Extraordinary Oriflame Amber Elixir Night Avon Outspoken by Fergie Avon Rare Pearls Lolita Lempicka Si Lolita Oriflame M by Marcel Marongiu Beyonce Heat Guerlain Samsara Eau de Parfum Cartier Le Baiser Du Dragon Avon Treselle Mystique Escada Sexy Graffiti