Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Emprise Avon dla kobiet

Emprise Avon dla kobiet

Emprise marki Avon to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Emprise został wydany w 1976 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, korzeń irysa i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i ambra.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Goździk (roślina) Jaśmin Korzeń irysa Konwalia

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emprise by Avon.

Emprise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Emprise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Emprise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emprise marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emprise marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Avon Christian Lacroix Rouge Jacomo Jacomo for Her Pierre Cardin Rose by Cardin Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Halston Halston Classic Novaya Zarya Krasnaya Moskva Lancome Hypnose Senses Nicole Miller Frenzy Weil Weil De Weil Daisy Fuentes Dianoche Day O Boticario Sensuelle Essence Sisley Eau du Soir 2010