Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Elite Gentleman Untailored Avon dla mężczyzn

Elite Gentleman Untailored Avon dla mężczyzn

Elite Gentleman Untailored Avon dla mężczyzn Zdjęcia Elite Gentleman Untailored Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Elite Gentleman Untailored marki Avon to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Elite Gentleman Untailored został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi bazylia; nutą serca jest cyprys; nutą bazy jest drzewo kaszmirowe.

Bazylia

Cyprys

Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elite Gentleman Untailored by Avon.

Elite Gentleman Untailored Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

EG Untailored to dla mnie po prostu cytrusowe piżmo. Zwyczajnie piżmowe, słodkie, puchate, mydlane, coś jakby świeżawe (napowietrzone). Tylko czasami do głosu dochodzi duszna pudrowość, która poza tym jest delikatna. Otwarcie to bergamotka lub limonka, może i nieco cytryny. Choć na początku są podane jakby w szklance chłodnej wody, to potem, wraz z parowaniem alkoholu, robi się coraz cieplej i w rezultacie "woda" zagrzewa się tak, jak ta pozostawiona w butelce na słońcu. Kompozycja traci swój zbawienny chłód i robi się przymulona. Owszem, po cytrusach pojawiają się jeszcze jakieś nutki kolendrowe, białe kwiaty czy muśnięcia fiołkiem, ale i tak początkowo świeży zapach staje się przyciężkim, słodkim piżmowcem. Może i jest tu też bazylia, ale suszona, bez wyrazu. Cyprys dla mnie nie wyczuwalny. Początkowe mgnienie suchych nut drzewnych powraca w dalszej ewolucji ze zwiększoną mocą i scala się z piżmem, permanentnie osadzając zapach przy ziemi i nie pozwala mu się wzbić. Ot, drzewo kaszmirowe.
Na lato i odświeżenie? Nie bardzo, przynajmniej nie dla mnie. Na początku, czemu nie, ale potem już jest tylko ciepła woda z droższego mydła (w sumie przyjemna faza), a na koniec duszne piżmo-drzewo. Zapach raczej marynarkowy. Letnio-wiosenny ochlapywacz, którego trzeba sporo użyć, by pachnieć przez nieco dłuższy czas. Na mnie krótko żyje (ok. 2-3 h, o ile nie mniej momentami), niewiele się rozwija i projektuje. Jest bliskoskórny, taki avonowy. Zużyję i nie zatęsknię. Wolałem ich starszego brata.
Flakon dość estetyczny, choć lepiej wygląda wg mnie w katalogu i na zdjęciach reklamowych. Nazwa zlepkowa; nazwa serii + kolejny pusty epitet.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Niestety, mimo, że to bardzo przyjemny i naprawdę udany zapach, trwałość woła o pomstę do nieba :-( Szkoda, bo podoba mi się bardzo. Bazylia rzeczywiście dominuje (oczywiście w otoczeniu jakichś cytrusów- limonka? cytryna?) i jest najlepiej wyczuwalna, poskramia też generalnie panującą słodycz i nadaje zapachowi charakteru. W przeciwieństwie do bardzo słabego Quantium na szczęście nie wyczujemy nachalnej "syntetyczności". Jest miło, ładnie lecz krótko...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Elite Gentleman Untailored, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Elite Gentleman Untailored, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elite Gentleman Untailored marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elite Gentleman Untailored marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Premiere Luxe Avon Destination Grand Canyon Avon Mesmerize Oriflame Sir Avebury Jacomo Jacomo de Jacomo Avon Signature Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Lalique Lalique White Avon Patrick Dempsey Legacy Avon Perfect Strength Bijan Bijan Nude Men Avon Centre Action Avon Herve Leger Homme Jaguar Excellence Avon Elite Gentleman Avon Christian Lacroix Nuit for Men Avon Mesmerize Black for Him Ted Lapidus Black Soul Avon Pure O2 For Him Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge