Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Elite Gentleman Untailored Avon dla mężczyzn

Elite Gentleman Untailored Avon dla mężczyzn

Elite Gentleman Untailored Avon dla mężczyzn Zdjęcia Elite Gentleman Untailored Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Elite Gentleman Untailored marki Avon to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Elite Gentleman Untailored został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi bazylia; nutą serca jest cyprys; nutą bazy jest drzewo kaszmirowe.

Bazylia

Cyprys

Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elite Gentleman Untailored by Avon.

Elite Gentleman Untailored Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Niestety, mimo, że to bardzo przyjemny i naprawdę udany zapach, trwałość woła o pomstę do nieba :-( Szkoda, bo podoba mi się bardzo. Bazylia rzeczywiście dominuje (oczywiście w otoczeniu jakichś cytrusów- limonka? cytryna?) i jest najlepiej wyczuwalna, poskramia też generalnie panującą słodycz i nadaje zapachowi charakteru. W przeciwieństwie do bardzo słabego Quantium na szczęście nie wyczujemy nachalnej "syntetyczności". Jest miło, ładnie lecz krótko...

Elite Gentleman Untailored by Avon 3.71 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Elite Gentleman Untailored, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Elite Gentleman Untailored, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elite Gentleman Untailored marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elite Gentleman Untailored marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Premiere Luxe Avon Destination Grand Canyon Avon Mesmerize Oriflame Sir Avebury Jacomo Jacomo de Jacomo Avon Signature Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Lalique Lalique White Avon Patrick Dempsey Legacy Avon Perfect Strength Bijan Bijan Nude Men Avon Centre Action Avon Christian Lacroix Nuit for Men Avon Elite Gentleman Jaguar Excellence Avon Herve Leger Homme Avon Mesmerize Black for Him Ted Lapidus Black Soul Avon Pure O2 For Him Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge