Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Dreamlife Avon dla kobiet

Dreamlife Avon dla kobiet

Dreamlife Avon dla kobiet Zdjęcia

Dreamlife marki Avon to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Dreamlife został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są róża i chińska morela; nutami serca są frezja, marokańska mimoza i biały irys; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i paczula.

Róża Chińska morela

Frezja Marokańska mimoza Biały irys

Ambra Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dreamlife by Avon.

Dreamlife Recenzje Perfum

Milenia
Milenia

Zawsze,gdy pomyślę o tej wodzie perfumowanej żal mi,że na rzecz innych avonowskich hitów ten musiał przepaść i zejść ze sceny.Dla mnie zapach słodki i landrynkowy niczym oranżada z" Pss Społem "(pomimo konserwantow i barwnikow to pozytywne porownanie)Ale ambra i aromaty balsamiczne ściągały to dziewczątko z obłoków z powrotem na łąkę,a tu wygrzane kwiaty i sen na jawie.Żegnaj i wróć -wołam dreamlife, po przebudzeniu

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Dreamlife, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Dreamlife, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dreamlife marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dreamlife marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Tomorrow Cartier La Panthere Legere Giorgio Armani Idole d`Armani Avon Today Cacharel Eden Jean Paul Gaultier Classique L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Laura Biagiotti Venezia 2011 Sisley Eau du Soir Oriflame Amber Elixir Kenzo Le Monde Est Beau Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Christian Dior Pure Poison Thierry Mugler Angel Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy Pi Gucci Gucci Rush Kenzo Kenzo pour Homme