Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Derek Jeter Driven Black Avon dla mężczyzn

Derek Jeter Driven Black Avon dla mężczyzn

Derek Jeter Driven Black Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Derek Jeter Driven Black marki Avon to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Derek Jeter Driven Black został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi gorzka pomarańcza; nutami serca są szafran, bergamotka i mandarynka; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i cedr virginia. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Private Label/Direct Sell 2008.

Gorzka pomarańcza

Szafran Bergamotka Mandarynka

Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Derek Jeter Driven Black by Avon.

Derek Jeter Driven Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Derek Jeter Driven Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Derek Jeter Driven Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Derek Jeter Driven Black marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Derek Jeter Driven Black marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Rochas Desir Pour Homme John Varvatos John Varvatos Ted Lapidus Fou D`Elle Adidas Adidas Victory League Etro Shaal Nur Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Annayake Tomo Bois 1920 Vetiver Ambrato Hors La Monde Shiloh Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Brooks Brothers Black Fleece Angel Schlesser Oriental Dream