Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Crystal Aura Avon dla kobiet

Crystal Aura Avon dla kobiet

tropikalny

Crystal Aura marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Crystal Aura został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic. Nutami głowy są karambola i osmantus; nutą serca jest róża; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Karambola Osmantus

Róża

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crystal Aura by Avon.

Spotlight
Sun Java for Women

Crystal Aura Recenzje Perfum

Levonn
Levonn

Perfumy kojarzą mi się z moją mamą, ponieważ sama tak pachniała. Ładna, piżmowo-różana kompozycja. Troszkę dziwna, ale to jedynie dodaje zapachowi pewnego uroku. Bardzo żałuję, że zapach został wycofany. Dobrze mi się go nosiło zarówno do szkoły, jak i na inne ważniejsze okazje. Trwałość to ok.7 godzin, czyli nieźle, zaś projekcja przeciętna. Eh, będę tęskniła za tym zapachem ..

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Crystal Aura, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Crystal Aura, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crystal Aura marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crystal Aura marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Mirage Oriflame Ice Givenchy Ange ou Demon Guerlain Shalimar Parfum Initial Marc Jacobs Daisy Oriflame London Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Avon Expressions by Reese Witherspoon: Live Without Regrets Oriflame Giordani Gold Shine Lacoste Red Avon Avon Jet Femme Oriflame Eclipse Britney Spears Radiance Britney Spears Circus Fantasy Avon Herve Leger Femme Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chloe Chloe Eau de Parfum