Marki » A » szyprowe « Grupy

Class Act Avon dla mężczyzn

Class Act Avon dla mężczyzn

ziołowy

Class Act marki Avon to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bazylia, tymianek i szałwia; nutami serca są jaśmin, jałowiec i kwiat lipy; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i paczula.

Bazylia Tymianek Szałwia

Jaśmin Jałowiec Kwiat lipy

Drzewo sandałowe mech dębowy Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Class Act by Avon.

Class Act Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Class Act, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Class Act, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Class Act marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Class Act marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Tom Ford Moss Breches Liz Claiborne Claiborne for Men Christian Dior Diorling Gucci Gucci Pour Homme Penhaligon`s Racquets Formula Ayala Moriel Grin Kiss Cosmetics Kiss Him Parfums Bleu English Blazer Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Amouage Memoir Woman Escentric Molecules Escentric 03 Le Labo Poudre D’Orient