Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Christian Lacroix Rouge Avon dla kobiet

Christian Lacroix Rouge Avon dla kobiet

Christian Lacroix Rouge Avon dla kobiet Filmy
Christian Lacroix Rouge Avon dla kobiet Zdjęcia Christian Lacroix Rouge Avon dla kobiet Zdjęcia Christian Lacroix Rouge Avon dla kobiet Zdjęcia

Christian Lacroix Rouge marki Avon to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Christian Lacroix Rouge został wydany w 2007 roku. Christian Lacroix Rouge stworzyli Laurent Le Guernec i Carlos Benaim. Nutami głowy są pomarańcza, biały pieprz i czerwona piwonia; nutami serca są lotos, osmantus, lilia wodna, tulipan, Śliwka japońska i goździk (roślina); nutami bazy są paczula, piżmo i drzewo kaszmirowe. Ten zapach jest zwycięzcą 2 nagród: FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Private Label/Direct Sell 2008 i FiFi Awards Best Packaging Women`s Popular Appeal 2008.

Pomarańcza Biały pieprz Czerwona piwonia

Lotos Osmantus Lilia wodna Tulipan Śliwka japońska Goździk (roślina)

Paczula Piżmo Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christian Lacroix Rouge by Avon.

Soie Rouge

Christian Lacroix Rouge Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Szypr, kwiaty i ciepła baza. Bardzo udana kompozycja,nie dziwię się, ze nagradzana, bo jest za co. Otwarcie mocno świdrujące w nosie a to za przyczyną pomaranczy i pieprzu. Szyprowe nuty wibrują mocno by wkrótce mogły je lekko przyćmić kwiaty. Śliwka , goździk i kaszmirowa baza wygładzają, lekko uspokajają i nadają nowych akordów. Bardzo ciekawy zapach, dobrze się nosi, do kilku godzin nawet i ma dobrą projekcję. Wart grzechu :-)! Należy to Trio wraz z Absynthem i Nuit. Według mnie, zdecydowanie lepszy od tego ostatniego. Flakon bardzo ładny w mocnym czerwonym kolorze zapowiadającym, że spokojnie to na pewno nie będzie!

violaa92
violaa92

Piękny otulający zapach na chłodne jesienno-zimowe dni. Perfumy mocno przyprawowe. Na pierwszy plan wysuwają się goździk, piwonia i pieprz i tak trwają przez wiele godzin. Niektórych mogą drażnić natomiast ja je uwielbiam są takie ciepłe, trochę duszące, ale przyjemne. Wyjątkowo kojarzą mi się w wieczorową porą, z kominkiem, przydymionym pokojem i winem w ręku. Perfumy "na wyjścia", ale nie tylko myślę że spiszą się dobrze przy każdej okazji, ale dla mnie tylko na chłodniejszą porę roku.

TheImaginaryGirl
TheImaginaryGirl

Perfumy te mam już od kilku ładnych lat. Nie zawsze mi się podobały – kiedy powąchałam je po raz pierwszy, nie byłam nimi zachwycona. Poza tym od razu nasunęło mi się skojarzenie do innych perfum, które można znaleźć w katalogach Avonu – Passion Dance. Teraz, po dłuższym czasie, moja opinia uległa zmianie. Widocznie do niektórych zapachów trzeba dojrzeć. Ten jest zamknięty w eleganckim, ciężkim flakonie w kolorze głębokiej czerwieni. Jest ciepły, intensywny, wyrafinowany. Mocny i trwały. Seksowny i drapieżny. Idealny na jesienne i zimowe dni, a raczej wieczory, chociaż ja nie stosuję takiego podziału. Można powiedzieć, że są to perfumy nieco kontrowersyjne – jedne osoby je kochają, inne nienawidzą. Na pewno nie spodoba się tym, którzy lubią świeże, lekkie zapachy. Jeśli jednak ktoś ceni orientalne, korzenne, mocne i trwałe wonie, może śmiało sięgnąć po Rouge. Albo po Passion Dance ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Christian Lacroix Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Christian Lacroix Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christian Lacroix Rouge marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christian Lacroix Rouge marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Avon Incandessence Lalique Perles De Lalique Avon Far Away Yves Saint Laurent Elle Avon Little Black Dress Avon Today Lolita Lempicka Si Lolita Oriflame M by Marcel Marongiu Avon Christian Lacroix Absynthe Avon Always Yves Saint Laurent Opium Yves Rocher So Elixir Calvin Klein Euphoria Blossom Hugo Boss Deep Red Givenchy Amarige Guerlain L'Heure Bleue Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Chanel Allure Sensuelle Britney Spears Fantasy