Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Christian Lacroix Noir Avon dla mężczyzn

Christian Lacroix Noir Avon dla mężczyzn

Christian Lacroix Noir Avon dla mężczyzn Filmy
Christian Lacroix Noir Avon dla mężczyzn Zdjęcia Christian Lacroix Noir Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Christian Lacroix Noir marki Avon to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Christian Lacroix Noir został wydany w 2007 roku. Christian Lacroix Noir stworzyli Pascal Gaurin i Yves Cassar. Nutami głowy są imbir i szafran; nutami serca są korzeń irysa i kardamon; nutami bazy są piżmo, wetyweria i cedr.

Imbir Szafran

Korzeń irysa Kardamon

Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christian Lacroix Noir by Avon.

Christian Lacroix Noir Recenzje Perfum

Christian Lacroix Noir by Avon 3.00 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Christian Lacroix Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Christian Lacroix Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christian Lacroix Noir marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christian Lacroix Noir marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Black Davidoff Silver Shadow Pure Blend Valentino V pour Homme Dolce&Gabbana D&G Bvlgari Aqva Pour Homme Zirh Ikon Olivier Durbano Jade DSQUARED² Potion Diesel Only The Brave Avon Christian Lacroix Absynthe Serge Lutens Serge Noire Oriflame Architect Gres Cabochard Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Bvlgari Black Yves Saint Laurent M7 Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Montblanc Homme Exceptionnel Serge Lutens Fille en Aiguilles Givenchy Pi