Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Chic in Black Avon dla kobiet

Chic in Black Avon dla kobiet

Miałem: 2

kwaśny

Chic in Black marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Chic in Black został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutą bazy jest nuty drzewne.

Nuty owocowe

Nuty kwiatowe

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic in Black by Avon.

Chic in Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Chic in Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Chic in Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic in Black marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic in Black marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Connexion Hugo Boss Hugo Woman La Prairie Midnight Rain Escada Escada Sentiment Escada Escada Blue Romance Sweet Years Funny Days Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Mary Kay Bella Belara Steffen Schraut Steffen Schraut Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Bath House Feeling Gorgeous