Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Charisma Avon dla kobiet

Charisma Avon dla kobiet

Charisma Avon dla kobiet Zdjęcia Charisma Avon dla kobiet Zdjęcia Charisma Avon dla kobiet Zdjęcia

Charisma marki Avon to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Charisma został wydany w 1968 roku. Nutami głowy są neroli, hiacynt, kolendra, bergamotka, brzoskwinia i aldehydy; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, narcyz, ylang-ylang, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra, styraks, fasolka tonka, wanilia i cywet.

Neroli Hiacynt Kolendra Bergamotka Brzoskwinia Aldehydy

Goździk (roślina) Jaśmin Narcyz Ylang-ylang Korzeń irysa Róża Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Styraks Fasolka tonka Wanilia Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charisma by Avon.

Charisma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Charisma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Charisma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charisma marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charisma marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Avon Surreal Garden L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Morgan My Morgan Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Decleor Aromantic Salvador Dali Eau de Dali Jesus Del Pozo Esencia de Duende Nicolai Parfumeur Createur Violette in Love Charriol Tourmaline Miller Harris Jasmin Vert Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Galimard Ma Faute