Marki » A » kwiatowe « Grupy

C'est Moi Avon dla kobiet

C'est Moi Avon dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

C'est Moi marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. C'est Moi został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Subrenat.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C'est Moi by Avon.

C'est Moi Recenzje Perfum

GuessWho
GuessWho

W ostatnim czasie miałam możliwość poznać dawne perełki Avonu, wszystkie stworzone przez tego samego perfumiarza. Zachwyciły mnie szczególnie Casbah oraz C'est moi. Aż cieżko mi uwierzyć, ze to Avon. Powyższe zdjęcie przedstawia miniaturkę, flakon pełnowymiarowy jest ładniejszy. Nie wiem, czy to kwestia złego przechowywania miniatury, która kupiłam, ale zawartość jej nie byla tak dobrej jakości, jak zawartość flakonu 30 ml, który nabyłam kilka dni pózniej. Jakby była zwietrzała. Perfumy we flakonie są bardziej intensywnej żółtej barwy i pachną przyjemniej. Jeśli wierzyć użytkowniczce angielskojęzycznej sąsiadki, nuty głowy to: konwalia, tuberoza i gardenia. Nuty serca to brzoskwinia, gruszka i śliwka. Baza to drzewo sandałowe i piżmo. Mnie C'est moi przypominają charakterem L'Heure Bleue EDP - ta sama retro słodycz. Dla mnie są śliczne. .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon C'est Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon C'est Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C'est Moi marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C'est Moi marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Giselle Salvador Dali Daliflor Oriflame Divine Annick Goutal Rose Absolue Mary Kay Belara L`Erbolario Carnation Moschino Glamour Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Donna Karan Pure DKNY Caesars World Caesars Woman Floris Gardenia Kenzo L`Eau de Kenzo Amour