Marki » A » kwiatowe « Grupy

C'est Moi Avon dla kobiet

C'est Moi Avon dla kobiet

Mam: 1

C'est Moi marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. C'est Moi został wydany w 1992 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Subrenat.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about C'est Moi by Avon.

C'est Moi Recenzje Perfum

GuessWho
GuessWho

W ostatnim czasie miałam możliwość poznać dawne perełki Avonu, wszystkie stworzone przez tego samego perfumiarza. Zachwyciły mnie szczególnie Casbah oraz C'est moi. Aż cieżko mi uwierzyć, ze to Avon. Powyższe zdjęcie przedstawia miniaturkę, flakon pełnowymiarowy jest ładniejszy. Nie wiem, czy to kwestia złego przechowywania miniatury, która kupiłam, ale zawartość jej nie byla tak dobrej jakości, jak zawartość flakonu 30 ml, który nabyłam kilka dni pózniej. Jakby była zwietrzała. Perfumy we flakonie są bardziej intensywnej żółtej barwy i pachną przyjemniej. Jeśli wierzyć użytkowniczce angielskojęzycznej sąsiadki, nuty głowy to: konwalia, tuberoza i gardenia. Nuty serca to brzoskwinia, gruszka i śliwka. Baza to drzewo sandałowe i piżmo. Mnie C'est moi przypominają charakterem L'Heure Bleue EDP - ta sama retro słodycz. Zapach kojarzy mi się trochę z guma Donald :) Dla mnie są śliczne. Miniaturki nie polecam, bo jestem zrażona do niej, ale flakon jak najbardziej. Sama poluje na jeszcze jeden, najlepiej 50 ml.

C'est Moi by Avon 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon C'est Moi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon C'est Moi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum C'est Moi marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu C'est Moi marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Cerruti 1881 Jesus Del Pozo Duende Loewe I Loewe You Tonight Gale Hayman So Delicious Women Lucy B Tropical Gardenia Adidas Adidas Woman Citrus Energy Caswell Massey Freesia Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Diane von Furstenberg Tatiana Principessa Beauty Bellocia Elizabeth Arden Pretty Limited Edition