Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Bond Girl 007 Avon dla kobiet

Bond Girl 007 Avon dla kobiet

Bond Girl 007 Avon dla kobiet Zdjęcia Bond Girl 007 Avon dla kobiet Zdjęcia

Bond Girl 007 marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Bond Girl 007 został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Nutami głowy są brzoskwinia, kwiat pomarańczy i ambrette (piżmo ambrowe); nutami serca są jaśmin, orchidea i frezja; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i drewno kaszmirowe.

Brzoskwinia Kwiat pomarańczy Ambrette (piżmo ambrowe)

Jaśmin Orchidea Frezja

Ambra Paczula Piżmo Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bond Girl 007 by Avon.

Bond Girl 007 Recenzje Perfum

Madzia2109
Madzia2109

Zapach jest bardzo ciekawy, intensywny. Idealny na chłodne wieczory, w mniejszych ilościach nadaje się również na dzień. Ludzie go chwalą. Używałam go przez rok czasu dzień w dzień i tak się nim nasyciłam że nie chcę go czuć nigdy więcej :D

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Bond Girl 007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Bond Girl 007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bond Girl 007 marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bond Girl 007 marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Aquolina Black Sugar Joop! Joop! Le Bain Soft Moments Gres Cabaret Moschino Moschino Aquolina Gold Sugar Avon Wink Avon Outspoken by Fergie Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Clinique Aromatics Elixir Gres Cabochard Oriflame Giordani Gold Incontro Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Avon Attraction Avon Herve Leger Femme Avon Far Away Exotic Thierry Mugler Womanity Cacharel LouLou Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Banana Republic Rosewood