Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Blue Rush for Her Avon dla kobiet

słony
Blue Rush for Her Avon dla kobiet Filmy
Blue Rush for Her Avon dla kobiet Zdjęcia

Blue Rush for Her marki Avon to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Blue Rush for Her został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak płatki frezji, curacao, gardenia, zwartnica, piżmo i sól morska.

Płatki frezji Curacao Gardenia Zwartnica Piżmo Sól morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Rush for Her by Avon.

Simple Elements Meadow Dew

Blue Rush for Her Recenzje Perfum

justyna7373
justyna7373

Były dla mnie numerem jeden , kupowałam po kilka sztuk Eleganckie a zarazem takie niewyszukane , świeże a nie nudne Takie czyste , kryształowe a za małe pieniądze Szkoda że już niedostępne

go_go_yubari
go_go_yubari

Nie znoszę zapachów świeżych, ozonowo-wodnych, a do takich właśnie Blue Rush się zalicza. Zniecheciłabym się do nich szybko, gdyby nie to, że mają w sobie coś, o co ciężko w perfumach ze średniej/niskiej półki. Mają klasę, stonowaną elegancję. Wśród lotosowo-morskich nut, skrył się powiew mroźnego, lecz wyrazistego dobrego smaku.

Orzeźwiające, ale wyraziste z dość pokaźnym ogonem.

Blue Rush for Her by Avon 3.80 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Blue Rush for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Blue Rush for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Rush for Her marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Rush for Her marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Yves Saint Laurent Opium Bi-es Fabio Verso Entusiasmo Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours Yves Rocher Folies de Saisons Delires d'Automne Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah Prada Prada Tendre Carolina Herrera 212 Sexy Alexander McQueen Kingdom Prada Prada (Amber) Avon Passion Dance Chanel Allure Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Dune Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Rousse Paco Rabanne Lady Million Yves Rocher Voile d'Ambre Escada Into the Blue Thierry Mugler Alien