Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Blue Rush Intense Avon dla mężczyzn

Blue Rush Intense Avon dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

wodny

Blue Rush Intense marki Avon to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Blue Rush Intense został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kiwi, bergamotka i klementynka; nutami serca są lawenda, geranium i nuty wodne; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i wetyweria.

Kiwi Bergamotka Klementynka

Lawenda Geranium Nuty wodne

Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Rush Intense by Avon.

Blue Rush Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Blue Rush Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Blue Rush Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Rush Intense marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Rush Intense marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Liz Claiborne Curve Connect for Women Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Biotherm Eau Pure Gap The Lover Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 Demeter Fragrance Redhead in Bed Demeter Fragrance Banana Flambee Corine de Farme Douceur Nature Figue Yachtsman Tobago Romane Jet 365 Cabana for Two Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl Huitieme Art Parfums Manguier Metisse