Marki » A » aromatyczno - owocowe « Grupy

Blue Rush Intense Avon dla mężczyzn

Blue Rush Intense Avon dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

wodny

Blue Rush Intense marki Avon to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Blue Rush Intense został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kiwi, bergamotka i klementynka; nutami serca są lawenda, geranium i nuty wodne; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i wetyweria.

Kiwi Bergamotka Klementynka

Lawenda Geranium Nuty wodne

Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Rush Intense by Avon.

LOOK UP NOW: Life Is Surprising For Him

Blue Rush Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Blue Rush Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Blue Rush Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Rush Intense marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Rush Intense marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Puma Puma Aqua Man Elizabeth Arden Green Tea Tropical Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Hermes Eau de Cologne Hermes Mango MNG Your Jeans Masaki Matsushima mat; yellow Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Demeter Fragrance Fuzzy Navel Krigler Sparkling Diamond Tonatto Profumi M'amo Teufels Kuche Patchouly Pure Sin