Marki » A » aromatyczne « Grupy

ozonowy
wodny
Blue Rush Avon dla mężczyzn Filmy
Blue Rush Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Blue Rush marki Avon to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Blue Rush został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bazylia, czarna porzeczka, biały pieprz, nuty morskie i wodorosty; nutami serca są bambus, arbuz, nuty zielone i melon; nutami bazy są papaja, drzewo kaszmirowe i ambra.

Bazylia Czarna porzeczka Biały pieprz Nuty morskie Wodorosty

Bambus Arbuz Nuty zielone Melon

Papaja Drzewo kaszmirowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Rush by Avon.

Blue Rush Recenzje Perfum

basia88
basia88

Ładny,chłodny zapach.Czuć że jest taki trochę morsko lodowaty.Pasuje do biura lub na ciepłe dni dla kontrastu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Blue Rush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Blue Rush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Rush marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Rush marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Ambre Noir Avon Pure O2 For Him Bvlgari Aqva Pour Homme Avon Patrick Dempsey 2 Avon Premiere Luxe Avon Mesmerize Black for Him Avon Premiere Luxe Oud Avon Tomorrow for Men Yves Rocher Hoggar Avon City Rush for Him Oriflame Fuse Avon Christian Lacroix Ambre for Men Avon Perfect Strength Avon Attraction Oriflame Native Force Avon Herve Leger Homme Oriflame Be The Legend Avon Christian Lacroix Nuit for Men Avon True Force Oriflame Ascendant