Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Black Suede Touch Avon dla mężczyzn

Black Suede Touch Avon dla mężczyzn

Mam: 10 Miałem: 18

Black Suede Touch marki Avon to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Black Suede Touch został wydany w 2006 roku. Nutę głowy stanowi imbir; nutami serca są paczula i pieprz; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, gałka muszkatołowa, piżmo i wanilia.

Imbir

Paczula Pieprz

Drzewo kaszmirowe Gałka muszkatołowa Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Suede Touch by Avon.

Teck

Black Suede Touch Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Dno i rozpacz,więcej emocji znajdziecie na grzybobraniu niż w tym zapachu. Flakon tandeta,luźny korek,atomizer psika nierówno. Zapach bez siły przebicia,większą projekcje ma kostka Domestos w toalecie. Ale znalazłem mu zastosowanie-wlałem na zimę jako płyn do spryskiwaczy :-)

Piodr
Piodr

Czego ja się mogłem spodziewać po zapachu spod szyldu AVON ? Nigdy więcej nie skusi mnie żadna pochlebna opinia na temat tej, czy innej tego typu marki. Aaaaa już pamiętam ! Miało być podobnie do Mont Blanc Presence ! I kurde gdzieś to podobieństwo jest. Ale odkąd zacząłem opróżniać flakon Avonu, Presence powiedział żebym go pocałował w d**e, skoro wolę zadawać się z takim plebsem.

Zamysł kompozycji przy pierwszym poznaniu może miło zaskoczyć miłośników orientalno-przyprawowych zapachów. Jestem słaby w wychwytywaniu poszczególnych nut, ale imbir i pieprz gdzieś tu bym znalazł. Ale mądrzejszy o kilkadziesiąt mililitrów, które mam za sobą, stwierdzam, że szkoda zachodu i pieniędzy.

Trwałość nędzna. Projekcja nędzna. Przez to nawet nie dał mi się sobą nacieszyć :(

belor
belor

Trwałość na poziomie 3h, projekcji brak, kompozycja osiągająca szczyty w kategorii wtórność i nuda, krótko mówiąc - nędza.

kaktuska01
kaktuska01

Kupilam je komus na prezent po bardzo atrakcyjnej cenie jednak w innym flakonie i bez atomizera. Uwazam ze jest to cieply uwodzicielski zapach . Imbir nadaje ta "ciepłą" nutę . bardzo udany. Nie wiem jak z trwałością i projekcja bo nie ja je używam;)

MrGwyn
MrGwyn

Ja również sądzę, że jest to bardzo udana kreacja. Doskonała, jak dla mnie, mieszanka piżma, drzewa kaszmirowego, wanilii i imbiru. Poza nimi znajdzie się szczypta gałki muszkatołowej, a nawet pieprzu (chyba). Paczula u mnie zaistniała w wersji cichej. Tworzą razem niezwykłą ciepłą słodkość. Niby mdłą, ale jednak nie. Po prostu inną. Uwielbiam je za tą anormalność, którą trudno mi spotkać w perfumach. Jest to jednak słodycz całkiem męska, nie inaczej. Nie mam nic przeciwko komponowania ich ze strojem formalnym i sądzę, że się dobrze do niego nadają, choć przyznam, że z powodu przyjemności jaką mi dają, nie ograniczam się do takiej tylko okazji i stosuję na co dzień. Dla mnie są wszechstronne i na każdą okazję. Trwałość od avonowskiej standardowej do wyższej, tak do 7 godzin, przy wyczuwalnej dla noszącego i jego najbliższego otoczenia projekcji.

dosik5
dosik5

BLONDYN-35: Zapach z charakterem. Dość ciężki. Dla mężczyzn nie dla chłopców. Zapach idealny na wieczorne wyjścia z kobietą. Ekskluzywny. Z pewnością pasuje do garnituru.

Dosik5: Zapach ostry, wytrawny, z pewnością ma swój urok. Takie połączenie wanilii, imbiru i kaszmiru daje Magnetycznego kopa :) Trudno go usunąć z pamięci, zwłaszcza kobiecie! Jeden z najlepszych dorobków Avonu, nieprzeciętny. Dla mężczyzny ciepłego, eleganckiego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Black Suede Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Black Suede Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Suede Touch marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Suede Touch marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Manful Oriflame Architect Avon Destination Grand Canyon Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Oriflame Sir Avebury Aramis Aramis Calvin Klein CK One Shock For Him Gres Cabochard Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Pierre Cardin Revelation Majda Bekkali Sculptures Olfactives Fusion Sacree For Him Rasasi Rasha Lolita Lempicka Illusions Noires Au Masculin Eau de Minuit Serge Lutens Arabie Thierry Mugler A*Men Estée Lauder Youth-Dew Paco Rabanne Black XS Michal Szulc Sale Perfume 01