Marki » A » orientalne « Grupy

Black Suede Avon dla mężczyzn

Black Suede Avon dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 4

Black Suede marki Avon to orientalne perfumy dla mężczyzn. Black Suede został wydany w 1980 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, ambra, piżmo, mech dębowy, goździk (przyprawa) i nuty drzewne.

Gałka muszkatołowa Ambra Piżmo mech dębowy Goździk (przyprawa) Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Suede by Avon.

Stetson
Aramis

Black Suede Recenzje Perfum

artplast
artplast

Jest to zapach Ameryki, dzikiego zachodu, mchy, przyprawy korzenne, zioła. Zmysłowa lekka słodycz idealna na wiosnę, lato i jesień, zarówno na dzień, jak i wieczór. Zapach dla prawdziwych mężczyzn. Najpierw miałem STETSON COTY cologne, a po zakupie BLACK SUEDE i porównaniu obydwu wód stwierdzam wielkie podobieństwo.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Nieco dusząca jak na męską woda, ale fajna, ciepła. Trochę taka jedwabisto- kaszmirowa, orientalna. Kusząca i bardzo zmysłowa. Momentami nieco mydlana ale nie mdląca. Jak na Avon dobra trwałość.

Black Suede by Avon 4.00 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Black Suede, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Black Suede, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Suede marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Suede marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Aramis Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Jaguar Innovation Jaguar Jaguar Classic Red Al-Rehab Dakar Jaguar Excellence Al-Rehab Golden Bruno Banani Pure Man Halston Halston 1-12 Avon Mesmerize Jacomo Jacomo de Jacomo Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Jaguar Jaguar for Men Halston Halston Z14 Azzaro Chrome Legend Viktor&Rolf Spicebomb Calvin Klein Obsession for Men Bvlgari Aqva Pour Homme Al-Rehab Arooq Al Oud Houbigant Chantilly