Marki » A » orientalne « Grupy

Black Suede Avon dla mężczyzn

Black Suede Avon dla mężczyzn

Black Suede marki Avon to orientalne perfumy dla mężczyzn. Black Suede został wydany w 1980 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, ambra, piżmo, mech dębowy, goździk (przyprawa) i nuty drzewne.

Gałka muszkatołowa Ambra Piżmo Mech dębowy Goździk (przyprawa) Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Suede by Avon.

Aramis
Stetson
Obsession for Men
Royal Copenhagen

Black Suede Recenzje Perfum

Karol
Karol

Dzisiaj flakon wygląda inaczej. Jest klasycznie ładny, ma 125 ml pojemności, jest wysoki, czarno-złoty (to drugie to kolor wody), ale pachnie wciąż bosko. Chyba jeden z najlepszych zapachów Avonu, nawet przyzwoicie trwały, esencjonalny i choć trochę słodki, to jednak męski
i taki trochę uwodzący. Mniam, mniam...

kasiula.es
kasiula.es

zamurowało mnie, gdy powąchałam ten zapach w katalogu Avonu - dla mnie bardzo podobny do Guerlain Shalimar, ktory kocham, wiec Avon Black Suede bedzie mój :)

artplast
artplast

Jest to zapach Ameryki, dzikiego zachodu, mchy, przyprawy korzenne, zioła. Zmysłowa lekka słodycz idealna na wiosnę, lato i jesień, zarówno na dzień, jak i wieczór. Zapach dla prawdziwych mężczyzn. Najpierw miałem STETSON COTY cologne, a po zakupie BLACK SUEDE i porównaniu obydwu wód stwierdzam wielkie podobieństwo. A niedawno sięgnąłem po Royal Copenhagen (premiera 1970 r.), do którego BLACK SUEDE pachnie b.podobnie, tyle że BS został wzbogacony o nuty korzenne, piernikowe i mech dębowy.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Nieco dusząca jak na męską woda, ale fajna, ciepła. Trochę taka jedwabisto- kaszmirowa, orientalna. Kusząca i bardzo zmysłowa. Momentami nieco mydlana ale nie mdląca. Jak na Avon dobra trwałość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Black Suede, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Black Suede, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Suede marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Suede marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Black Suede Touch Calvin Klein Obsession for Men Avon Premiere Luxe Avon Mesmerize Jaguar Jaguar for Men Aramis Aramis Gres Cabochard Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Jaguar Innovation Al-Rehab Dakar Bijan Bijan Nude Men Jaguar Jaguar Classic Red Jaguar Excellence Avon Christian Lacroix Nuit for Men Avon Avon Essence Al-Rehab Golden Avon Premiere Luxe Oud Jacomo Jacomo de Jacomo Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme Hugo Boss Hugo Just Different