Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Be Spontaneous Avon dla kobiet

Be Spontaneous Avon dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 8

Be Spontaneous marki Avon to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, nuty kwiatowe, nuty zielone i grejpfrut.

Imbir Nuty kwiatowe Nuty zielone Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Be Spontaneous by Avon.

See & Be Seen Sasha
High Line

Be Spontaneous Recenzje Perfum

fearless
fearless

Bardzo przyjemny, zielony zapach. Przypomina mi świeżo skoszoną trawę z lekką nutką cytrusów i kwiatów. Zdecydowanie na dzień i to najlepiej letni dzień. Niestety nie jest zbyt trwały, choć przy samej skórze wyczuwalny przez kilka godzin, a na ubraniu nawet następnego dnia. Obecnie już nie produkowany przez Avon.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Be Spontaneous, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Be Spontaneous, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Be Spontaneous marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Be Spontaneous marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Ralph Lauren Safari Yves Rocher Pur Desir de Mimosa L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition L`Erbolario Lily of the Valley Gap Gap Blue No.655 For Her Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint Orlane Autour du Muguet Cale Fragranze d’Autore Ozio Jo Malone Honeysuckle & Jasmine Nautica Nautica Woman Intelligent Nutrients Focus