Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bali Bliss Avon dla kobiet

Bali Bliss Avon dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 13

tropikalny

Bali Bliss marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bali Bliss został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak tropikalny owoc, plumeria i nuty drzewne.

Tropikalny owoc Plumeria Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bali Bliss by Avon.

Bali Bliss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Bali Bliss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Bali Bliss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bali Bliss marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bali Bliss marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Nature Millenaire Hanae Mori Hanae Mori Oriflame Sun Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Avon Wink Britney Spears Midnight Fantasy Avon Incandessence Calvin Klein Truth Elizabeth Arden Green Tea Intense Calvin Klein Obsession Sheer Thierry Mugler Womanity Oriflame Eclipse Swarovski Aura Bi-es Fabio Verso Entusiasmo Avon Perceive Kenzo Kenzo Amour Avon Hawaiian Shores Issey Miyake Pleats Please Christian Dior Hypnotic Poison Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel